Publicitātes foto

Džošs Džonstons un "Franco Franco"

29. jūnijā Rīgā, Kalnciema kvartālā uzstāsies Džoša Džonstona grupa (Josh Johnstone) no Austrālijas, kas Latvijā viesosies savas Eiropas turnejas ietvaros.

Austrālijas mūziķa Džoša Džonstona jaunākais singls “Brave Tin Soldiers” tapa mājupceļā no koncerta uz mājām, kad viņa grupas tūres autobusam nekurienes vidū beidzās degviela. Grupa visu nakti nosēdēja ceļmalā, gaidot palīdzību. Kavējot viens otram laiku, viņi pārrunāja visdažādākās dzīves situācijas, līdz ienāca prātā doma par dziesmu, kuru daļēji veidotu no šīs mazajās sarunas.  No futlāriem tika izvilktas ģitāras un tapa dziesma “Brave Tin Soldiers”, kas  jau piedzīvojusi milzu popularitāti Austrālijas lielākajos radio un TV tīklos.

Džoša Džonstona mūzika uzrunās tādu grupu cienītājus kā “Foster The People”, “Empire of the Sun”, Mūziku raksturojot divos vārdos, to droši var dēvēt par melodisku rokmūziku. 

Latvijas klausītāji Džošu iepazina 2016. gadā, kad viņš grupas “The Elliotts” sastāvā uzstājās Positivus festivālā.  Džošs Džonstons un viņa grupa šobrīd skaita mēnešus līdz savai Eiropas tūrei, kuras ietvaros 29. jūnijā, kopā ar grupu “Franco Franco” viesotos arī Kalnciema Kvartālā.

Komentāri