Afiša

// Parmuziku.lv

Galā koncerts “Baltijas akords” – Baltijas valstu operas solistu koncerts

Ar vēja spārniem aizritējuši vairāki gadi, kopš Jēkabpilī norisinās Operas dienas. Klāt jau septītais Operas dienu gads. Pa šiem gadiem ir izrādītas augstvērtīgākās Sanktpēterburgas teātra operas un operetes, tāpat Jēkabpilī viesojies Kauņas Valsts muzikālais teātris ar Eltona Džona un Tima Raisa mūziklu “Aīda”.

Šogad, atzīmējot Baltijas valstu simtgadi, Jēkabpilī, Krustpils kultūras namā 21. jūlijā plkst. 19.00 norisināsies Baltijas valstu operas solistu Galā koncerts “Baltijas akords”, kurā dzirdēsim izcilus māksliniekus no Latvijas: Sonoru Vaici (soprāns), Jāni Apeini (baritons), Raimondu Bramani (tenors), Marlēnu Keini (soprāns), kā arī Ilonu Bageli (mecosoprāns). Piedalīsies arī divi izcili Operas teātra solisti no kaimiņvalstīm: Agnė Sabulytė (mecosoprāns) no Lietuvas un Prīts Volmers (bass) no Igaunijas.

Koncertā skanēs pasaules un Rietumeiropas komponistu skaņdarbi, populāras operešu melodijas un neopoletāniešu dziesmas. Zināma vieta tiks atvēlēta Latvijas un Baltijas valstu komponistu skaņdarbiem. Operas dienu centrālajā koncertā izskanēs operas un operetes, pārsteigs solo priekšnesumi, dueti, kvarteti un arī visu solistu kopīgs priekšnesums. Mākslinieciskā vadītāja un diriģenta Normunda Vaiča vadībā, programmu atskaņos īpašs Operas dienu orķestris 16 cilvēku sastāvā.

Galā koncertu “Baltijas Akords” vadīs operu un operešu solists Nauris Indzeris. Koncerts 2 daļās (15 min starpbrīdis)

Biļetes “Biļešu Paradīzes” kasēs un internetā. Cenas 7 €, 9 €, 11 €. Biļete bērnam līdz 12 gadu vecumam, nopērkama ar 50% atlaidi.

Cilvēkam ar kustību traucējumiem un viņa pavadonim uz jebkuru no Operas dienu koncertiem – ieeja bez maksas. Lūgums pieteikties līdz 16. jūlijam, zvanot pa tālruni 65221152, darba dienās no plkst. 9.00 līdz 17.00.

Komentāri