Publicitātes foto

// Parmuziku.lv

Projekta "Visas Taisnības" koncerts

Mūzikas projekts “Visas Taisnības” jaunā gaismā un laikmetīgā skanējumā iepazīstinās ar Raimonda Paula mūziku, kurā izmantoti dzejnieka Imanta Ziedoņa vārdi, pirms koncertu apmeklēšanas aicinot arī uz izstādi “Latvijai 60”.

“Visas Taisnības” mūzikas projekta autori, mūziķis Raimonds Gusarevs un DJ Monsta, ir uzspodrinājuši 70. gadu latviešu estrādes mūzikas dziesmas un pārrakstījuši tās mūsdienu laikmetam raksturīgajās notīs. Maestro Raimonda Paula dziesmām jaunu skanējumu ir piešķīruši un izpilda mūziķi Renārs Kaupers, Goran Gora, Edavārdi, Elizabete Vētra un citi.

Koncerti norisināsies 2., 3. un 4. martā RISEBA Arhitektūras un mediju centra H2O6 Aisteres zālē, Ūdens ielā 6, Rīgā. Pirmo biļešu cena 15 EUR, nākamo 19 EUR un 22 EUR. Līdz ar koncertiem, iznāks arī albums “Visas Taisnības”. Biļetes uz koncertiem iepriekšpārdošanā ir pieejamas ekase.lv.

Pirms “Visas Taisnības” koncertiem būs iespējams apmeklēt bezmaksas izstādi, lai nokļūtu autentiskā 78. gada atmosfērā un atzīmētu Latvijas sešdesmito gadadienu. Izstādi būs iespējams apmeklēt bez maksas 2., 3. un 4. martā, no plkst. 11.00 līdz 22.00.

Informācijai par “Visas Taisnības” koncertiem līdzi var sekot Ziedoņa muzeja mājaslapā, sociālajos tīklos Facebook un Instagram

Komentāri