Ekrānšāviņš no video

2017. gada 6. novembrī // Parmuziku.lv

Nākamais lielais popmūzikas hits Ziemeļeiropā: puiši no Norvēģijas iekaro gados jaunāko klausītāju sirdis

Vien 15 gadus veci, taču jau guvuši popularitāti dzimtajā valstī, ieņemot pirmo vietu Norvēģijas mūzikas topos, un viņu mūzikas video dziesmai "Make You Believe In Love" YouTube jau sasniedzis gandrīz 5 miljonus skatījumu. Duets Marcus&Martinus tiek uzskatīti par nākamo lielo popmūzikas hitu Ziemeļeiropā.

Uzauguši mazā Norvēģijas pilsētā, dvīņu brāļi Marcus un Martinus jau agrā vecumā muzicēja un dziedāja, bet jau 9 gadu vecumā sarakstīja pirmo dziesmu norvēģu valodā "To Dråper Vann", ar kuru startēja nacionālajā talantu konkursā. Ar savu enerģisko uzstāšanos un lipīgo dziesmu puiši nošarmēja visu Norvēģiju, kā rezultātā arī uzvarēja konkursā. Šobrīd Marcus un Martinus kļuvuši par sensāciju Skandināvijas mūzikas tirgū un izveidojuši ļoti lojālu un aktīvu fanu bāzi. 

Līdz ar fanu skaita pieaugumu gan dzimtajā valstī, gan ārzemēs, puiši turpināja arvien piesaistīt klausītājus, tāpēc pievērsās dziesmu rakstīšanai un iedziedāšanai angļu valodā. 2016. gadā izdots viņu pirmais singls "Girls", kurā piedalās arī duets "Madcon", kas pazīstami ar hitu "Beggin". Arī šī dziesma nonāca Norvēģijas mūzikas topu pirmajās vietās, kam sekoja arī singlu "Hearbeat", "I Don't Wanna Fall in Love" un deju hita "Light Up" panākumi. 

Brāļu otrais albums "Together" vēsta par Markusa un Martinusa apbrīnojamo piedzīvojumu mūzikālajā pasaulē - tas ir pirmais albums, kas ir pilnībā angļu valodā, iezīmējot jaunu posmu un atspērienu puišu muzikālajā karjerā. Līdz ar jaunā albuma izdošanu puiši dodas pirmajā koncerttūrā - interesanti, ka pirmais izsludinātais koncerts Stokholmā tika izpārdots 14 minūtēs. 

Taču arī tas nav viss - brāļi publicējuši savu biogrāfisko stāstu, kā arī pilnmetrāžas dokumentālo filmu, taču pats nozīmīgākais notikums - abi uzstāsies Nobela Miera prēmijas pasniegšanas koncertā. No parastiem mazpilsētas puišiem kļuvuši par skandināvu mūzikas vides sensāciju, dvīņu brāļi nedomā apstāties - viņu stāsts ir tikai sācies.

Komentāri