Publicitātes foto

2017. gada 9. oktobrī // Parmuziku.lv

"Super Besse" atklāj vēl vienu dziesmu no jaunā albuma

Dažas dienas pirms albuma "La Nuit*" izdošanas un tā atklāšanas koncerta Rīgā baltkrievu grupa piedāvā video ieskatu gaidāmajā ierakstā un arī jaunu dziesmu.

Albums stāsta par nakts dzīvi. Mēģinājām atainot izjūtas, kas tiek piedzīvotas šajā diennakts laikā, kad valda tumsa un mazliet melanholijas,

saka grupas dalībnieki.

"La Nuit*" atklāšanas koncerts notiks 12. oktobrī Rīgas klubā "One One", kur varēs iegādāties pirmās albuma kopijas vinila plates un kompaktdiska formātā. No 13. oktobra ieraksts būs pieejams labākajos mūzikas ierakstu veikalos, interneta veikalā "311.lv", kā arī digitālā versijā "iTunes" un populārākajos straumēšanas servisos.

Post punk/coldwave trio "Super Besse" dibināts 2013. gadā Baltkrievijas galvaspilsētā Minskā. Grupa daudz koncertējusi Eiropā, ar katru uzstāšanos iegūstot arvien jaunus cienītājus. "Super Besse" debijas albumu "63610*" 2015. gadā izdeva Latvijas mūzikas apgāds "I Love You Records", turpinot sadarbību arī ar jauno ierakstu "La Nuit*".

Īpašie viesi "Super Besse" koncertā Rīgā būs Latvijas grupa "Martas Asinis". Nesen piedzīvojusi sastāva maiņu, iesaistot Staņislavu Kuļikovu (iepriekš spēlējis grupās "Nē" un "DJ Krankenwagen"), un Aivi Iesalmani ("Dun Dun"), grupa šoreiz sola karstāku, ģitārām bagātāku skanējumu un vēl nedzirdētas kompozīcijas no topošā albuma.

Komentāri