Foto: Marina Ignatjeva

2017. gada 10. aprīlī // Parmuziku.lv

Ansamblis Manta izdod albumu “Karaliene Anna” un izziņo koncertus

13. aprīlī Ansamblis Manta izdos otro albumu "Karaliene Anna", ko veido 9 dziesmas, tajā skaitā singli “EvaEva” vai “Zīme”. Albums būs pieejams CD, lejuplādei un divās vinilplatēs.

"Mantas instrumentu klāstu šoreiz papildina arī klavieres, ko uz trīs mēnešiem nometinājām Ingus Bauškenieka dzīvoklī - studijā. Albumā iekļautas arī trīs dziesmas, kas rakstītas projektam “Buržuāziskās filosofijas marasms”, kā arī Mantas visu laiku garākā dziesma – deviņminūtīgais disko “Pārestības”. Klasiskās 45 albuma minūtes papildina singls ar dziesmu “Bērni”, kas rakstīta Kristas Burānes filmai “Domāt Skola” un dziesmas “Halo” 8bitu versija, ko veidojis Edgars Mākens." informē grupa.

Mantas īpatno skanējumu veido daudzbalsība un oriģināls instrumentu klāsts dažādos salikumos – Cremona basģitāra vai sintbass, ģitāras, klavieres, dzīvās bungas un pašradīti sampli, ērģeles Vermona 2, sintezators “Электроника”, Korg Electronic piano, kā arī īpašais viesis - Casio VL1.

“Karaliene Anna” ir dzīvs, analogs ieraksts, kas izpildīts šodienai unikālā tehnikā, rakstot un montējot uz lentām ar diviem divceliņu magnetofoniem. Rakstījis, ieraksta laikā miksējis un producējis Latvijas mūzikas veterāns Ingus Baušķenieks savā studijā “Bicycle Systems”.

Albumu iepriekšpārdošanā iespējams iegādāties: ansamblismanta.bandcamp.com.

Ansamblis Manta uzstāsies koncertos:

  • 20. aprīlī – Rīgā, “Nabaklab”
  • 28. aprīlī – Kuldīgā, “Zabadakā”
  • 19. maijā – Liepājā, “Fontaine Palace”
  • 20. maijā – Ogres vēstures un mākslas muzejā, Muzeju nakts ietvaros
  • 16. jūnijā – Valmierā, Tautas Harmonijas centrā
  • 17. jūnijā – Cēsīs, mākslas telpā Mala
  • 21. jūnijā – Babītē, Annas koku skolā, ceļojošā festivāla Vadātājs ietvaros

Biļetes uz koncertiem Rīgā, Valmierā un Cēsīs – iepriekšpārdošanā bezrindas.lv.

Komentāri