Foto: Leta

2017. gada 10. janvārī // Parmuziku.lv

Dziedātājs Dons piedāvā jaunu singlu "Tev Pieder Rīts". Noklausies!

Vēl tik nedaudz vairāk kā pēc mēneša -14. februārī dziedātājs Dons ar koncertu "Tepat" uzstāsies Arēnā Rīga. Šodien publiskota romantiskā balāde "Tev Pieder Rīts", kuras mūzikas un teksta autors ir pats Dons, bet producents Krišjānis Geidāns.

Ierakstā piedalījušies ģitārists Mārcis Auziņš, basists Toms Poišs un bundzinieks Rūdolfs Dankfelds. Ieraksts tapis studijās “Sound Division” un "Anson's LAB" tepat Latvijā.

“Jorpojām atceros to agro rītu, kad šī dziesma tapa. Rakstot, manas domas bija ap seno stāstu par laimīgo kopdzīvi, un sajūtu, kad otram gribas atdot visu, kas Tev pieder, pat savu Rītu, ja vien būtu tāda iespēja,” stāsta Dons.

Jau pēc mēneša, 14. un 15. februārī, par godu jaunā albuma iznākšanai Dons sniegs divus īpašus lielkoncertus Arēnā Rīga. Uz 14. februāra koncertu vairs pieejams tikai atsevišķas sēdvietas, bet vēl ir iespējams iegādāties biļetes uz 15. februāra koncertu. Arēnas koncertos “Tepat” iekļautas gan dziesmas no jaunā albumu, gan arī tādas dziesmas kā “Medus Pods, “Pēdējā Vēstule”, “Dieviņš” un citas klausītāju iemīļotas dziesmas.

 

Biļetes iespējams iegādāties www.ekase.lv un t/c Spice informācijas centrā.

Komentāri