Publicitātes foto

2017. gada 7. augustā // Parmuziku.lv

"Supernova 2017" dalībnieks Edgars Kreilis debitē ar dziesmu latviešu valodā

Edgars Kreilis plašāku atpazīstamību ieguva dziesmu konkursā ''Supernova 2017''. Vēl pavisam nesen viņš publicēja ‘’I Get It’’ dziesmas videoklipu, bet jau nāk klajā ar savu pirmo oriģināldziesmu latviešu valodā.

 

Pēc konkursa “Supernova 2017” Edgars, paralēli turpinot aktīvu darbu pie jaunu dziesmu radīšanas, tika pamanīts ''X-Faktors'' šova atlasēs, kuras vēl turpinās līdz vasaras beigām, kā arī pavisam nesen viesojies ''Pieci.lv'' rubrikā ‘’Tramplīns’’ ar singlu ‘’I Get It’’.

 

Edgars atzīst:

 

Ir pagājuši vairāki gadi kopš rakstu dziesmas, bet tikai nesen saņēmu drosmi dalīties ar tām. Šoreiz nolēmu publicēt dziesmu ''Vienalga'', kuru sarakstīju pirms 10 gadiem. Dziesma ir par pārliecību, ka viss izdosies, lai arī ko domātu citi. Jau tad es sapratu, ka par saviem sapņiem būs jācīnās, jo dzīve ir pilna ar “sapņēdājiem”. Katram no mums ir kāds sapnis, un dažreiz tie ir tik lieli, ka no tiem pat paliek bail, bet bailes ir vairāk no tā - ja nu es ielieku tajā visu savu sirdi, bet beigās nekas no iecerētā nepiepildās? Tieši šī dziesma man palīdz atbrīvoties no šīm šaubām un dod drosmi ņemt un rīkoties. Ceru, ka šis vēstījums palīdzēs arī citiem, jo labāk ir rīkoties, nekā pēc tam nožēlot, ka nekas netika darīts.

Dziesmas “Vienalga” vārdu un mūzikas autors ir pats Edgars Kreilis, bet kopējo skanējumu un vīziju palīdzēja realizēt mūzikas producents Reinis Briģis un ritma pavēlnieks Rick Feds.Edgars turpina darbu pie jaunām oriģināldziesmām, kuras pavisam drīz tiks nodotas publikas vērtējumam.

 

Mūziķa gaitām iespējams sekot sociālajos portālos: iTunes,

Spotify, Amazon.

Komentāri