Ekrānšāviņš

2017. gada 11. janvārī // Parmuziku.lv

Linda Leen risina mistēriju jaunākā singla "Who Is In Charge" videoklipā

11. janvārī klausītāju vērtējumam nodots mūziķes un dziedātājas Lindas Leen jaunākais albums "Digital Church”, kā arī tā otrais singls "Who Is In Charge" kopā ar videoklipu.

Šis ir Lindas Leen trešais autordziesmu albums. Ieraksts tapis sadarbībā ar vairākiem talantīgiem jaunās paaudzes džeza mūziķiem – latviešiem Jāni Ruņģi (ģitāra), Ivaru Arutjunjanu (bungas), kā arī zviedriem Džonatanu Guzmanu (taustiņi) un Tomu – Ediju Nordenu (bass). Ierakstu producējis Gatis Zaķis.

Tāpat 11. janvārī klajā laists albuma otrais singls – eksperimentāli drosmīgā un enerģiskā dziesma "Who Is In Charge”, kuras videoklips tapis plaši atzītā režisora Uģa Oltes vadībā.

Jauno albumu veido 13 oriģināldziesmas, kuru skanējumā sastopas blūzroks, indī mūzika, džeza elementi un augstvērtīgas popmūzikas apdare. Pati Linda Leen stāsta, ka tieši šajā ierakstā atradusi savu unikālo skaņu un sajūtu. Jauno muzikālo materiālu izteiksmīgu padara arī atsauces uz periodiem, kuri reti saskārušies ar Latvijas populāro mūziku – it īpaši sešdesmito gadu Amerikas blūza un roka zelta laikmetu.

“Digital Church” pirmatskaņojuma koncertu sērija gaidāma pavasarī. Tās ietvaros Linda Leen 11. martā uzstāsies Latgales vēstniecībā "Gors”, Rēzeknē, 16. martā koncertzālē "Palladium Rīga”, 19. martā Vidzemes koncertzālē "Cēsis” un 26. martā koncertzālē "Lielais dzintars” Liepājā.

Biļetes uz koncertiem pieejamas „Biļešu servisa” kasēs un internetā –bilesuserviss.lv. Savukārt albums pieejams "iTunes”, "Spotify”, "Apple Music”, "Deezer” un citās straumēšanas platformās, kā arī mūzikas ierakstu veikalos. Vairāk informācijas – www.lindaleen.com.

Albumu atbalsta: Alfor un Compensa. Informē: Star FM, Delfi, LTV, Lilit un JCDeaux.

Komentāri