Publicitātes foto

2017. gada 5. jūnijā // Parmuziku.lv

Pašmāju metāla apvienība "Mindesign" nodod klausītājiem savu debijas albumu "Filth"

Grupas "Mindesign" debijas albumu "Filth" caurstrāvo sabiedrībā vispār-nepieņemamas tēmas, sāpes, naids un cilvēka eksistences jēga. Viss kopā sniedz priekšstatu par to, cik patiesībā cilvēks ir neizprotama būtne. Albums tapis 2017. gada pavasarī "KS Records" studijā, ierakstīts, miksēts un māsterēts Kārļa Šteinmaņa virsvadībā.

"Ieturot klasiskās Mindesign vērtības, mēs to visu apsmejam! Kāpēc tik nopietni? Mēs taču tik un tā esam tikai netīrums uz šīs zemes" saka grupa.

Grupas pirmsākumi meklējami 2015. gada nogalē, apvienojoties dalībniekiem no tādam grupām kā "Malduguns", "Dark Nexus", "Break The Norm" un "Enema Express".

Muzikālā apvienība sevi neietur noteiktos metāla žanra standartos un eksperimentē ar tādiem mūzikas žanriem un apakšžanriem kā metalcore, deathcore, black metal, nu-metal, līdz pat džezam.
Mindesign ir Jānis Naglis (vokāls), Dainis Kļaviņš (Ģitāra), Vadims Maisejevičs (Ģitāra), Edgars Ceplis (Bass), Kristiāns Voitkevičs (Bungas).

Aizgājušajā gadā grupa izdevusi trīs singlus "The Deceiver", "Hunting Trophy" un "Starp Sauli un Zemi", visas šīs dziesmas ir iekļautas debijas albumā. Vēl pie sasniegumiem var pieskaitīt mūzikas video klipa radīšanu dziesmai "The Deceiver".

Albuma fiziskās kopijas, ierobežotā skaitā, ir pieejamas sazinoties ar grupu sociālos medijos vai rakstot uz e-pastu

Mindesign saka paldies ģimenēm, draugiem, faniem un pārējiem, kas iesaistījās un palīdzēja albuma tapšanas procesā.

Komentāri