Foto: Oskars Kupics

2018. gada 13. februārī // Parmuziku.lv

Polifauna izdod anti-Valentīndienas singlu

Pašmāju space-pop apvienība POLIFAUNA laiž klajā nu jau trešo singlu Hurt Me no martā gaidāmā debijas albuma You Look Like a Lost Soul.

“Šis mūsu repertuārā neoficiāli tiek dēvēts par disko gabalu, kurš varētu būt radies, pateicoties zemapziņā ierakstīto grupu Culture Club un Daft Punk skanējumam, kā arī nedaudz piemirstās filmas Saturday Night Fever gaisotnei”, stāsta grupas līderis Andris Strazds. Singls tiek izlaists brīdī, kad gaisā virmo salkanās, rūgtās vai citam pilnīgi vienaldzīgās mīlestības vēsmas, kā ironizējošs un triviāls veltījums visiem nelaimīgajiem mīlniekiem grupas pašpasludinātajā anti-Valentīndienā – 13.februārī. Singla vāciņa fotogrāfija uzņemta Riga Roller Derby meiteņu treniņa laikā kādā Sarkandaugavas sporta zālē.  

Hurt Me drīzumā būs pieejama visās lielākajās mūzikas straumēšanas un iegādes platformās – Spotify, Deezer, Tidal, iTunes, Soundcloud u.c. 

Aprīlī POLIFAUNA dosies uz Tallinu, lai pārstāvētu Latviju Tallinas Mūzikas nedēļā. Grupa starptautiskajā mūzikas festivālā uzstāsies uz Kino Sõprus skatuves kopā ar islandiešu multi-instrumentālistu un dziesminieku Högni, kā arī izraēliešu grupu Bucharest

Taču jau šobrīd grupa intensīvi gatavojas pagaidām nozīmīgākajam notikumam tās pastāvēšanas vēsturē – pilnmetrāžas albuma You Look Like A Lost Soul izdošanai un prezentācijai. Albumu grupa ierakstījusi un producējusi pašu spēkiem, savukārt tā miksēšana tika uzticēta Gatim Zaķim (Instrumenti), bet masterēšana Sarah Register (Big Thief, The Shins, Lower Dens). Albuma prezentācija norisināsies 13.martā pl.19:30, Rīgas klubā OneOne. Papildus informācija sekos tuvākajā laikā.

Komentāri