Publicitātes foto

2017. gada 19. martā // Parmuziku.lv

Reperis Edavārdi izdod albumu "Īstās acis" (VIDEO)

Repera Edavārdi albumu "Īstās acis" veido 14 kompozīcijas, kas tapušas sadarbībā ar producentiem NiklāvZ, X.O., Sivick Beats, Renalu Trakimu, Noitro, Kristapu Ritmu un Kashuku. Četrās dziesmās viesmāksliniece ir dziedātāja Kristīne Prauliņa, dziesmās, kā arī starp dziesmām parādās dažādu Edavārdi draugu balsis.

Dziesmas ierakstīja un apstrādāja vietējā scēnā pazīstamais bītmeikeris Tablis paša izveidotājā studijā “401”. Jaunā albuma dziesmai "Zilie ekrāni" tapis arī videoklips, kura autors ir Artūrs Krūmiņš. Videoklipā piedalās arī  seno deju grupas "Calendula" dejotāji Anna un Ingars.

“Albums “Īstas acis” un dziesma “Zilie Ekrāni” ir par sevis meklēšanu informācijas laikmetā. Dziesmās tiek runāts par to, cik bieži mēs savās galvās mēģinām izdzīvot scenārijus un attēlus, kuriem nav nekādas saistības ar vidi, kurā mēs reāli uzturamies. Tas man lika aizdomāties...,” – par albumu un video izsakās Edavārdi.

Albumu "Īstās acis"  iespējams noklausīties tādās mūzikas digitālās straumēšanas vietnēs kā Spotify un ITunes, kā arī video koplietošanas vietnē Youtube, kā arī Edavārdi mājaslapā.

8. aprīlī, klubā “Melnā piektdiena” notiks albuma prezentācija. Koncerts solās būt viens no lielākajiem izpildītāja karjerā un tajā bez Edavārdi dalību ņems arī daudzi repera draugi un īpašie viesi. No plkst. 19:00 koncertu iesildīs vietējā scēnā slavu ieguvušais DJ duets “TUNNDAMN”, kas priecēs apmeklētājus ar bagātīgu latviešu repa miksu.

Ieeja klubā no plkst. 19:00, koncerta sākums 20:00. Biļetes iepriekšpārdošanā ir iespējams iegādāties http://ej.uz/istasacisprezentaciju.

Komentāri