Ekrānšāviņš

2017. gada 26. maijā // Parmuziku.lv

Tas ir noticis! OLAS patiešām paspēja izdot "Pāri okeānam" videoklipu

Par spīti nepatīkamiem atgadījumiem, kas piemeklēja grupu filmēšanas laikā Barselonā, videoklips tomēr ieraudzījis dienas gaismu, un nu to papildina arī stāsts par piedzīvoto.

"Videoklipā vēlamies atgādināt, ka ceļojot jābūt uzmanīgiem, lai negadītos, kā mums, un, draugi, neaizmirstiet, ka piedzīvot lieliskus mirkļus var arī tepat mājās. Esam laimīgi atgriežoties atpakaļ Rīgā," atklāj grupa.

Jau šovakar, 26.maijā, koncertzālē Palladium notiks OLAS tūres noslēguma koncerts. Ieeja pasākumā no 19:00, vakara iesildīšana kopā ar DJ GET DIZZY. Koncertprogrammas sākums plkst. 20:00, kad uz skatuves kāps hiphopa izpildītājs Deniss (Deniss Stepanovs) un būs skatāms priekšnesums no hip hopa deju apvienības A&K Crew.

OLAS koncertprogrammā uz skatuves pievienosies virtuozais bundzinieks Reinis Reķis, dziedātāji Jānis Krūmiņš un Nikolajs Puzikovs, kā arī grupas pavadošais diskžokejs - DJ GUESTINO (Viesturs Rupeiks).

Biļetes pieejamas "Biļešu Serviss" kasēs un internetā, kā arī pie ieejas koncertā. Piedāvājumā arī īpašās MEET & GREET biļetes, kas iekļauj iespēju satikt grupu backstage, nobildēties un saņemt parakstītu CD.

Komentāri