Ekrānšāviņš no video

2018. gada 27. februārī // Parmuziku.lv

VIDEO: Renārs Kaupers, Viktors Lapčenoks un Raimonds Pauls izpilda "Dziesmiņa par prieku"

Renārs Kaupers, Viktors Lapčenoks un Raimonds Pauls, gatavojoties projekta "Visas Taisnības" koncertiem, kopīgi izpilda "Dziesmiņa par prieku".

Projekta "Visas Taisnības" mūzikālā apvienība — mūziķis Raimonds Gusarevs un DJ Monsta, piešķīruši jaunu skanējumu Raimonda Paula dziesmām ar Imanta Ziedoņa vārdiem, kuras albumā izpilda Renārs Kaupers, Goran Gora, Māra Upmane-Holšteine, Jānis Strapcāns, Elizabete Vētra un reperis Edavārdi. Ar projekta rezultātiem mūziķi aicina iepazīties, noklausoties albumu, kā arī apmeklējot koncertus 2., 3. un 4. martā RISEBA Arhitektūras un mediju centra H2O6 Aisteres zālē, Aisteres ielā 2, Rīgā. Ieeja koncertos, sākot no plkst. 18.00.

“Visas Taisnības” albumu ir iespējams noklausīties interneta straumēšanas vietnē “Spotify”.

Koncertu dienās 2., 3. un 4. martā ikviens ir aicināts uz  Imanta Ziedoņa muzeja veidoto izstādi kurā tiks atspoguļots kultūrvēsturiskais mantojums no pagājušā gadsimta septiņedesmito gadu izskaņas, jeb laika, kad radusies lielākā daļa no “Visas Taisnības” albumā iekļautajām Raimonda Paula dziesmām ar Imanta Ziedoņa vārdiem.

Izstāde apmeklētājiem ļaus izjust 20. gadsimta septiņdesmito gadu atmosfēru caur kultūrvēsturiskā mantojuma un atmiņu stāstu prizmu. Izstādē būs aplūkojami Imanta Ziedoņa muzeja un pieaicināto pētnieku komandas atklājumi par Imanta Ziedoņa un Raimonda Paula daiļradi un būtiskākajiem laikmeta kontekstiem literatūrā, mūzikā un kultūrā kopumā.

Izstāde apmeklētājiem būs pieejama koncertu norises dienās bez maksas, laika posmā no 12.00 - 18.00. Biļetes uz koncertiem pieejamas šeit

Komentāri