Ekrānšāviņš no video

2018. gada 25. maijā // Parmuziku.lv

"Crystal Fighters" jaunajā dziesmā apcer ceļojumu džipā

Gandrīz pirms desmit gadiem nevienam nezināmie Crystal Fighters uzstājās ar pirmajiem koncertiem dažādās pamestās telpās Londonas apkaimē. Šovasar viņi uzstājas kā vieni no galvenajiem māksliniekiem Eiropas lielākajos mūzikas festivālos.

Grupas skanējums attīstas gadu no gada, tiek meklēti jauni veidi kā padarīt uzstāšanos iespaidīgu, atstājot klausītājus ar ilgstošu pēcgaršu. Līdz ar jauno singlu ‘Boomin’ In Your Jeep’, grupa sper atkal vienu drosmīgu soli, saglabājot sev raksturīgo noskaņu, bet piešķirot skanējumu, kas spēj sasniegt plašāku auditoriju. 

‘Boomin’ In Your Jeep’ tika ierakstīts uz tā paša -  MPC, kuru grupas līderis Basts Pringle (Bast Pringle) izmantoja tīņa gados, kā arī tajā pašā noliktavas studijā, kurā tapa debijas kolekcija ‘Star of Love’. Līdz ar singla izdošanu pieejams arīdzan Tyler Yee (G-EazyA$AP Ferg) režisētais video. 

‘Boomin’ In Your Jeep’ ir pirmais vēstnesis no gaidāmā jaunā albuma, "Tas ir jauns ceļojums, jaunā skanējumā un jaunā pieejā, tomēr saglabājot tās vērtības, pie kurām turamies saknē," stāsta Gilberts Vīrič (Gilbert Vierich), “Mēs vienmēr esam aizrāvušies ar skaņu miksēšanu, apvinojot veco ar jauno. Sevi redzam kā pasaules pilsoņus, sapņojot par pasauli bez robežām un mūziku bez žanru sadalījumiem."

Crystal Fighters’ progresam seko pasaules mūzikas kritiķi un fani, gan ierakstiem - iepriekšejais albums  ‘Everything Is My Family’gan viņu dzīvajiem priekšnesumiem, kas neatstāj vienaldzīgu nevienu. "Mūsu šovos ir visuma elementi, kas eksplodē, apvienoti vienā momentā."

Komentāri