Ekrānšāviņš

2017. gada 1. jūnijā // Parmuziku.lv

“Foo Fighters” jaunajā videoklipā iejūtas hiperaktīvu sirmgalvju lomās

“Foo Fighters” šodien prezentē jaunu dziesmu un mūzikas video, kura režisors ir grupas solists Deivs Grols (Dave Grohl).

"Foo Fighters" videoklipi vienmēr ir bijuši asprātīgi, un arī "Run" nav izņēmums. No skata nevarīgu sirmgalvju rokkoncerts pārraug vandāliņā. Jaunie šādi nespētu!

Jau 21. jūnijā “Foo Fighters” koncertēs Lucavsalā. Priekšnesums Daugavas krastā būs kulta grupas vienīgā uzstāšanās Baltijas valstīs. Šova īpašie viesi būs Eiropas lielāko festivālu galvenās skatuves cienīgi mākslinieki - populārā britu grupa “Biffy Clyro” un atzītais ASV un Lielbritānijas duets “The Kills”.

Slavenā Glastonberijas festivāla hedlaineri šogad būs tieši “Foo Fighters”, kurus jau pēc 3 nedēļām redzēsim un dzirdēsim Rīgā. Starp Eiropas slavenākā festivāla galvenajiem māksliniekiem paziņoti arī “Biffy Clyro”, kuri arī kāps uz skatuves Rīgā - tieši pirms “Foo Fighters”. Arī leģendārā Roskildes festivāla galvenie mākslinieki šogad būs “Foo Fighters”!

“Foo Fighters” vairāk nekā 20 gadus ilgās karjeras laikā pārliecinoši nostiprinājušies rokmūzikas virsotnē, kļūstot par vienu no labākajām koncertgrupām pasaulē. Grupas kontā ir 11 prestižās “Grammy” balvas.

Biļetes uz “Foo Fighters” vienīgo uzstāšanos Baltijas valstīs vēl pieejamas www.bilesuserviss.lv. Šobrīd biļetes cena ir 69 €. Tuvojoties pasākumam cena pieaugs.

Komentāri