Foto: Evija Trifanova

2018. gada 31. janvārī // Parmuziku.lv

Latvijas mūziķu koncertā vēža slimniekiem saziedoti 110 214 eiro

Ar mērķi vākt līdzekļus, lai palīdzetu vēža slimniekiem, Arēnā Rīga norisinājās labdarības lielkoncerts "Mūzika & dzīvība. Vienoti par iespēju!". Koncerta laikā saziedoti 110 214 eiro, kas palīdzēs nodrošināt finansiālu atbalstu 30 onkoloģijas slimniekiem.

Koncertā klausītājus priecēja Latvijā vissirsnīgākie mūziķi: "Musiqq", "The Sound Poets", "Astro’n’out", "Iļģi", "Tumsa", "Pienvedēja piedzīvojumi", "Dzelzs Vilks", "Putnu balle", "COLT", "Franco Franco" un Ipstens Kūns, "Satellites LV", "Flame and the Rolltones", "Laime Pilnīga", Goran Gora, Jānis Stībelis, ansis, Aija Andrejeva, Fēlikss Ķiģelis, Viņa, Ivo Fomins, Annija Putniņa, Antra Stafecka, Miks Dukurs. Visa vakara gaitā klausītājiem bija iespēja redzēt un dzirdēt iedvesmojošus video sveicienus no Valtera Frīdenberga un onkoloģijas pacientiem, kā arī ziedot portālā Ziedot.lv un zvanot uz ziedojumu tālruni.

Saziedotie līdzekļi 110 214 eiro apmērā ir pierādījums, ka Latvijas iedzīvotājiem ir svarīgi glābt līdzcilvēkus. Tuvākajās dienās jau pirmajiem 9 cilvēkiem, kuri cīnās ar slimību, tiks palīdzēts, apmaksājot nepieciešamos medikamentu. Par saņemtajiem ziedojumiem tuvāko mēnešu laikā steidzamu palīdzību ar medikamentu apmaksu saņems 18 cilvēki, kuri slimo ar vēzi.

Sabiedrības un valsts attīstības pamatā ir cilvēks, turklāt – jo vairāk veselu cilvēku, jo pārtikušāka sabiedrība mēs būsim,

stāsta Ziedot.lv vadītāja Rūta Dimanta.

Šī bija pirmā reize, kad organizēts šāda veida labdarības lielkoncerts. Mūziķi vienojušies cerībā, ka koncerts varētu būt lieliska tradīcija, lai vienotos ar sabiedrību un palīdzētu grūtībās nonākušajiem līdzcilvēkiem. Šobrīd līdzekļu vākšana turpinās un ziedot iespējams, zvanot pa tālruni 90067003 (maksa par zvanu 1.42 eiro, labdarības tālrunis darbosies visu gadu) vai portālā Ziedot.lv.

Komentāri