Ekrānšāviņš no video

2017. gada 13. novembrī // Parmuziku.lv

Sadarbojoties "Atlantic Records" un "Netflix", radīts vēl iepriekš nedzirdētu dziesmu albums filmai "Bright"

"Bright: The Album" veido pavisam jaunas un ekskluzīvas dziesmas no tādiem māksliniekiem kā Bastille, Alt-J, Snoop Dogg, Rag'n'Bone Man, A$AP Rocky un citiem. Tā ir vēl nepieredzēta sadarbība, kad filmu izdevējs un ierakstu kompānija strādā pie oriģināldziesmu skaņu celiņa.

"Bright: The Album" atkal apvieno režisoru Deividu Aieru (David Ayer) un "Grammy" balvas saņēmēju Kevinu Vīveru (Kevin Weaver) - "Atlantic Records" prezidentu. Iepriekš abu līderu komandas strādāja pie skaņu celiņa filmai "Suicide Squad". 

Albuma iepriekšēja pasūtīšana sākās līdz ar grupas Bastille singla "World Gone Mad" un Ty Dolla $ign, Future un Kiiara kopdarba "Darkside" publiskošanu. Albuma vadošais singls “World Gone Mad”, kuru izpilda Bastille, dziesmas videoklipā redzami kadri no gaidāmās filmas, savukārt otra singla “Darkside” fragmneti bija dzirdami filmas reklāmās klipā. "Bright: The Album" tiks izdots 13. decembrī, bet filmas pirmizrāde "Netflix" - 22. decembrī. 

BRIGHT: THE ALBUM radīšanas procesā piedalījušies ļoti daudz autori un producenti, kas iepriekš kopā nav strādājuši. Līdz šim tā ir nepieredzēta sadarbība, kad filmu izdevējs un ierakstu kompānija strādā pie kopīga skaņu celiņa, to radot filmai pilnībā no jauna ar vēl neizdotiem singliem, noslēgumā izdodot albumu ar oriģināldziesmām. Abu kompāniju sadarbība tika atklāta jūlijā, kad Netflix izrādīja pirmo filmas "Bright" reklāmas klipu, un tajā tika atskaņots Ty Dolla $ign & Future kopdarbs "Darkside" un producenta Stīva Aoki (Steve Aoki) un repera Lil Uzi Vert kopdarbs “Smoke My Dope”, radot intrigu gan filmas, gan mūzikas fanu starpā. Tālākā sadarbība notika pie otrā filmas reklāmas klipa , kurā tika prezentēti fragmenti no filmas un no dziesmām “Home” (Machine Gun Kelly, X Ambassadors & Bebe Rexha) un “Danger” (Migos & Marshmello).

16. novembrī gaidāms nākamais singls “Home”, ko ierakstījuši reperis Machine Gun Kelly, rokgrupa X Ambassadors un dziedātāja Bebe Rexha kopā ar video, kura režisors ir arī filmas "Bright" režisors Deivids Aiers.

Savukārt 30. novembrī būs pieejams nākamais singls “Broken People” , ko ierakstījuši reperis Logic un mūziķis Rag’n’Bone Man, arī līdztekus publiskojot video, pie kura strādā Bright animācijas komanda. 7. decembrī pieejams būs mūziķu Migos un Marshmello’s singls “Danger” un arī šo skaņdarbu pavadīs filmas "Bright" vizualizācija - iepriekš nepubliskoti filmas kadri. 

Deivids vienmēr ir sapratis mūzikas vērtību un kādu papildu nozīmīgumu tā spēj dot filmai. Ar viņa atvērtību projektam esam spējuši radīt izcilu skaņu celiņu, kas perfekti iederas "Bright" pasaulē,

stāsta Kevins Vīvers.

"Suicide Squad" un "End of Watch" režisora Deivida Aiera jaunākais veikums "Bright" ir fantastikas trilleris, kur vienā no galvenajām lomām ir Vils Smits (Will Smith). 

 "Bright: The Album" pilnais dziesmu saraksts:

1. Logic & Rag'n'Bone Man “Broken People”

2. Bastille “World Gone Mad”

3. Machine Gun Kelly, X Ambassadors & Bebe Rexha “Home”

4. Camila Cabello & Grey “Crown”

5. Ty Dolla $ign & Future (feat. Kiiara) “Darkside”

6. Migos & Marshmello “Danger”

7. Meek Mill, YG & Snoop Dogg “That’s My N****”

8. Steve Aoki & Lil Uzi Vert “Smoke My Dope”

9. A$AP Rocky & Tom Morello “FTW (F**k The World)”

10. Portugal. The Man “Cheer Up”

11. alt-J “Hares On The Mountain”

12. DRAM & Neil Young “Campfire”

13. Sam Hunt “This Land Is Your Land”

Komentāri