Muzikālās apvienības "Paldies Tev, draugs" koncerts Rīgā

Raksta attēls - Muzikālās apvienības "Paldies Tev, draugs" koncerts  Rīgā Publicitātes foto

/ Parmuziku.lv

Muzikālā apvienība “Draugi”, kurā apvienojušies tautā jau labi zināmi un iemīļoti mūziķi: Jānis Krūmiņš no grupas "Apvedceļš" , leģendārais dziedātājs Andris Daņiļenko, apburošā dziedātāja Antra Ozola, saksofonists Māris Trankalis, čigānu vijoles virtuozs un dziedātājs Kaspars Pudniks, kā arī pavadošās vokāla dziedātājas Beāte Meldere, Kristīne Mitrevica un muzikāli pavadošā grupa, aicina Jūs uz koncertizrādi “Paldies Tev, Draugs!”

Koncertizrādes moto – Paldies, nekad nav par daudz!

Koncertizrādē tiks izpildītas mākslinieku jaunākās dziesmas no pavisam nesen klajā nākušajiem mūzikas albūmiem, kā arī īpaši muzikāli instrumentāli priekšnesumi vēl nebijušos tandēmos, kuri vienaldzīgu neatstās nevienu koncerta apmeklētāju. Izskanēs arī tautā jau iemīļotas dziesmas un melodijas, kurām koncerta apmeklētāji varēs dziedāt līdzi.

Nāciet - mēs Jums izstāstīsim stāstu, kas aizrauj elpu!

Labu garastāvokli un sajūsmu garantējam!

Koncertizrāde paredzēta visai ģimenei.

Koncertu grafiks:

TALSOS - 3.februāris (19:00)
LUDZA - 16.februāris
GRENCTĀLE - 25.februāris
BROCĒNI - 16.marts
LIMBAŽI - 24.marts
ALŪKSNE - 28.septembris
RĪGA, VEF kultūras pils - 31.oktobris

Biļetes – Biļešu Serviss kasēs. HYPERLINK "http://www.bilesuserviss.lv/lat/biletes/gimenei/muzika-un-teatris/paldies-tev-draugs-228218/" http://www.bilesuserviss.lv/lat/biletes/gimenei/muzika-un-teatris/paldies-tev-draugs-228218/

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!