Simple Man

Raksta attēls - Simple Man Afiša

/ Parmuziku.lv

Grupas Simple Man 1 gada jubilejas svinības, kur katram apmeklētājam būšot pieejams arī fotogrāfs ar iespēju saņemt bildes pēc pasākuma.

Apvienības menedžmenta paziņojumā teikts:

"Grupai Simple Man aprit 1 gads! Aicinām visus draugus, paziņas, kā arī Simple Man fanus un vienkārši mūsu klausītājus uz Dzimšanas dienas ballīti ! 1 gada Jubilejas ballīti! Tieši gadu atpakaļ, 2017.gada novembrī, mēs (Jānis Volkovs,Jānis Turlajs,Alvis Bērziņš,Krists Dāvids) pirmoreiz ieskandinājām mēģinājuma telpu un sapratām, ka rokmūzikai - BŪT! Šis laiks paskrējis nemanot un grupa Simple Man uzstājusies ar vairāk kā 30 koncertiem. Paldies visiem, kuri nākuši, klausījušies un atbalstījuši, tomēr tieši tagad, 17.novembrī, mēs gaidam Tevi visvairāk, lai kopā svinētu un ballētos no sirds ! Galdiņus iespējams rezervēt bezmaksas, atliek vien uzrakstīt mums caur facebook vai arī uz epastu: "

Norises vieta: Četri Balti Krekli (Vecpilsētas iela 12, Rīga)
Sākums : 23.00
Ieeja : 1 eiro - ja pie ieejas pateiksi paroli: nāku uz Simple Man 1 gada jubilejas ballīti, savādāk ieeja 2 eiro (ar studentu apliecību arī ieeja 1 eiro).

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!