Albuma apskats: Rihanna - Anti

Raksta attēls - Albuma apskats: Rihanna - Anti Youtube ekrānšāviņš

09.02.2016 / Alise Pabērza

Popmūzikas dīvas Rianna (Rihanna) mūzikālā attīstība ir bijusi teju kā pēc parauggrāmatas - regulāri pasaulesslaveni hiti, Grammy un citas balvas, koncerti, slava, arī dzeltenās preses ķezas un ķibeles. Savā astotajā studijas albumā dziedātāja dodas atpakaļ pie saknēm

The New York Times albumu Anti  jau ir paspējuši nodēvēt par albums, kuru izdod, kad vairs nav svarīgs ierakstu pārdošanas apjoms. Un šim izteikumam pilnībā jāpiekrīt - jau pirmo reizi dzirdot šo albumu, manā galvā pavīdēja doma, ka Rianna nosacīti atgriežas pie saknēm. Galu galā, pirms viņa kļuva par veiksmīgu pompūzikas produktu, dziedātājas muzikālais stils vairāk bija raksturojums ar regeja un repmūzikas notīm un noskaņām.

Turklāt, pēc tik veiksmīgas karjeras un pārdoto albumu skaita, kāpēc gan, lai neizdotu albumu, kurš,  visticamāk, pašai māksliniecei ļoti iet pie sirds, sev ļaujot izpausties tā, kā pati to vēlas nevis ievērojot popmūzikas pasaules noteikumus un veiksmīgu singlu pamatprincipus.

Nav šaubu, ka arī šis albums atradīs savas dzirdīgas ausis un būs iemīļots daudzu klausītāju vidū. Jautājums ir par to, vai kāda no albumā iekļautajām dziesmām spēs sasniegt tādus slavas apmērus kā Rianna iepriekšējo albumu singli? Bet - Rianna ir zīmols, kā pati māksliniece pati par sevi, tāpēc, iespējams, ka arī šajā albumā iekļautās dziesmas gozēsies slavas virsotnē tīri uz Rianna zīmola lauriem. 

Kam patiks: Rianna agrākās daiļrades cienītājiem; ne tik lieliem popmūzikas faniem, kā arī regeja un repa mūzikas cienītājiem. 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!