Adele koncertā teroristus nosauc par "f******". Velta traģēdijas upuriem dziesmu

Raksta attēls - Adele koncertā teroristus nosauc par "f******". Velta traģēdijas upuriem dziesmu Ekrānšāviņš

23.03.2016

Vakar, 22. martā Adele sniedza koncertu Londonā, ar īpašu vēsti viņa izpildīja dziesmu "Make You Feel My Love".

"We’re all here for the same reason. I’m hoping you’ve all come to be entertained by me. I’m here to entertain you, so we’re all united, so that makes us much better than them fuckers. You’re on, you fuckers."

"Mēs visi esam šeit viena iemesla dēļ. Es ceru, ka jūs visi esat atnākuši, lai es jūs izklaidētu. Es esmu šeit, lai jūs izklaidētu, tātad mēs visi esam vienoti un tas mūs padara par daudz labākiem cilvēkiem nekā tie fucker. Tas notiek, jūs fuckers!"

Un te dziesma, kuru Adele veltīja Briseles teroraktā cietušajiem.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!