Noklausies! TOP5 dziesmas no 1958. - 2016. gadam.

Raksta attēls - Noklausies! TOP5 dziesmas no 1958. - 2016. gadam. Ekrānšāviņš

12.07.2016

Mūžīgā diskusija par to, kad mūzika bijusi labāka, ir jāatmet pie malas. Ir laiks noskaidrot, kādas ir bijušas TOP5 dziesmas no tālā 1958. - 2016. gadam.

Dodies uz Polygraph un noskaidro, kuras ir bijušas TOP5 dziesmas tavā dzimšanas dienā, tavā pilngadības sasniegšanā vai citos svētkos. Izvēlies jebkuru datumu, dienu no 1958. - 2016. gadam un uzzini Billboard Top5 izvēlētajai dienai. Ieteikums, pievērs uzmanību gadiem, kad biji tīnis, noteikti atradīsi pāris dziesmas, par kurām sen jau biji aizmirsis! 

Klausies šeit - TOP5 dziesmas no 1958. - 2016. gadam.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!