Grupa "Zvaigžņu Lietus" publicē jaunu singlu " Ja vien rītdien"

Raksta attēls - Grupa "Zvaigžņu Lietus" publicē jaunu singlu " Ja vien rītdien"

02.10.2016 / Parmuziku.lv

Grupa "Zvaigžņu Lietus" uzsāk ceļojumu pretim savai 25. gadu jubilejai un tai veltītiem vērienīgajiem pasākumiem, kas būs tieši pēc 2 gadiem un šim notikumam par godu tiek nodots klausītāju vērtējumam pirmais singls no gaidāmā 25. gadu jubilejas albuma - "Ja vien rītdien".

"Dziesma ir par mirkli, kurā mēs šobrīd esam - vienkārši apstājamies uz mirkli un paskatamies uz mums no malas...ar ticību, cerību, mīlestību....un viss bus ok!" - par jauno singlu stāsta Armands Sviķis.

Grupa "Zvaigžņu Lietus" nāk no Ventspils puses un kopā muzicē jau 23 gadus. Šobrīd grupā darbojas 6 dalībnieki, no kuriem lielākā daļa spēlē grupā kopš tās dibināšanas: Alvis Grinbergs (balss, ģitāra), Armands Sviķis (taustiņi), Gundars Minalgo (saksofons, balss), Vairis Ausvalds (bass), Ingus Lelis (Solo ģitāra, balss), Guntis Kaģis (bungas).

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!