Latvijas grupu saites

Latvijas grupu saites

Interaktīvās Latvijas grupu kartes veidotājs ir DJ Krankenwagen dalībnieks Linards Kalniņš, kas Latvijas mūzikas grupu nosaukumu un to dalībnieku savstarpējo sakarību meklējumos pavadījis daudzas sarunas un vairākas nedēļas neatlaidīga darba. Tieši Latvijas neatkarības 97.gadadienā Linards savu veikumu nodod Latvijas iedzīvotājiem un mūzikas klausītājiem. Norādes: Interaktīvajā kartē katrs aplītis ir mūzikas grupa, un katrs savienojums norāda, ka vismaz viens mūziķis ir kādreiz spēlējis šajās grupas.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!