Anneli Arro dziesma "Dance" iekustina sirdis. Noklausies!

Raksta attēls - Anneli Arro dziesma "Dance" iekustina sirdis. Noklausies! Foto: Zigmunds Ziemelis

17.05.2016 / Parmuziku.lv

Dziesminiece un arī meiteņu grupas "Sus Dungo" bundziniece un perkusioniste Anneli Arro piedāvā noklausīties dziesmu "Dance" no 27.aprīlī iznākušā solo albuma "Lucas".

Rakstot dziesmu "Dance" gribējās, lai tā ir dejiska un tajā ir kas tāds, kas liek iekustēties, un beigās sanāk, ka ne tikai gurniem, 

stāsta dziesmas autore Anneli.

 

"Lucas" ir Anneli Arro pirmais solo albums, kurā iekļautas 8 dziesminieces pašas sacerētas un izpildītas akustiskas kompozīcijas balsij un ģitārai. Albums tapis 2015.  gada beigās un 2016. gada sākumā Rīgā un ir tā saucamais "bedroom" (guļamistabas) ieraksts. To producējis, ierakstījis un miksējis Toms Taukulis, savukārt māsterējis Carl Saff (ASV).

Anneli Arro tuvākie solo koncerti gaidāmi:
19. maijā plkst. 21:00 Rīgā, kultūras telpā "Autentika B2", Bruņinieku ielā 2
21.maijā plkst. 21:00 Cēsīs, mākslas telpā "Mala", Lielā Skolas ielā 4.

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!