Brīvdienu ceļvedis. 5 pasākumi, ko jūnija pirmajā vīkendā nedrīkst palaist garām!

Raksta attēls - Brīvdienu ceļvedis. 5 pasākumi, ko jūnija pirmajā vīkendā nedrīkst palaist garām!

05.06.2015 / Parmuziku.lv

Nezini, kuri būs foršākie koncerti nedēļas nogalē? Mēs tos esam atraduši!

Borderrock

Kad: Piektdien no 18.00 un sestdien no 14.00

Kur: Valkas brīvdabas estrādē

Kas uzstāsies: The Sound Poets, Jumprava, Odd Hugo u.c.

Valkas un Valgas kopīgo pilsētas svētku ietvaros šogad notiks liels rokfestivāls, kurā uzstāsies daudzas ļoti zināmas grupas no Latvijas un Igaunijas. Ja par Latvijas grupām papildus komentāri to popularitātes dēļ lielākoties ir lieki, no mūsu ziemeļu kaimiņu vidus Parmuziku.lv īpaši vēlas izcelt Odd Hugo, kas ir viena no pēdējo gadu interesantākajām un perspektīvākajām Igaunijas grupām.

 

Maize

Kad: Piektdien no 21.30 un sestdien no 10.00

Kur: Raunā

Kas uzstāsies: Iļģi, Sergejs Jēgers, Židrūns u.c.

Raunas novadā nedēļas nogalē norisināsies festivāls Rodam Raunas novadā, kura tēma šogad ir maize. Pasākuma pirmā diena notiks pagasta baznīcas kalnā un izcelsies ar Klusās mūzikas koncertu, savukārt otrajā, kas risināsies estrādē, decibeli tiks uzgriezti ievērojami skaļāk.

 

Kantoris 04 un Draugu festivāls

Kad: Sestdien no 18.00

Kur: Valmieras pilsētas estrādē

Kas uzstāsies: Kantoris 04, Galaktika, Linga u.c.

Ikgadējais Valmieras šlāgerfestivāls šogad pārsaukts par Kantoris 04 un Draugu festivālu, un tā ietvaros uzstāsies vairāk nekā 15 grupas un izpildītāji, savukārt pasākumu vadīs trīs Jāņi – Jarāns, Vekmanis un Kirmuška. Nenoliedzami lielākā un pamatīgākā šlāgermūzikas un kantrī ballīte šonedēļ.

 

Veltījums Raiņa un Aspazijas 150 gadu jubilejai

Kad: Sestdien 20.00

Kur: Dzintaru koncertzālē

Kas uzstāsies: Latvijas Nacionālais simfoniskais orķestris, jauniešu koris Kamēr…, Artūrs Skrastiņš u.c.

Koncertuzvedumā tiks izceltas spilgtākās no vairākiem tūkstošiem vēstuļu, ko Aspazija un Rainis rakstīja viens otram, tās lasīs aktieri Artūrs Skrastiņš un Ilze Ķuzule-Skrastiņa. Paralēli tai izskanēs mūzika, kas iedvesmoja abus dzejas dižgarus, savukārt pasākuma kulminācijā notiks Jura Karlsona simfoniskās fantāzijas Jāzepa vīzijas pasaules pirmatskaņojums.

 

Rīgas Operas festivāla galā koncerts. Viva Puccini

Kad: Svētdien, 19.00

Kur: Latvijas Nacionālajā operā 

Kas uzstāsies: Maija Kovaļevska, Kristīne Zadovska, Inga Kalna u.c.

Par godu visiem Džakomo Pučīni daiļrades cienītājiem Operas festivāla Galā koncertā diriģenta Jāņa Liepiņa vadībā uzstāsies solisti, LNO koris un orķestris. Koncerta pirmajā daļā skanēs Pučīni vienīgais garīgās mūzikas darbs Messa di Gloria, savukārt otrajā – viņa operu skaistākās melodijas diriģenta Mārtiņa Ozoliņa vadībā.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!