Kā Rīgā atzīmē Record Store Day 2016?

Raksta attēls - Kā Rīgā atzīmē Record Store Day 2016? Fotokolāža, publicitātes foto, pixabay.com

15.04.2016 / Parmuziku.lv

Jau trešo gadu Latvijā 16. aprīlī tiks atzīmēta Record Store Day jeb internacionālā mūzikas ierakstu diena, kurā tiek pievērsta īpaša uzmanība neatkarīgajiem mūzikas ierakstu tirgotājiem un neatkarīgajām mūzikas ierakstu kompānijām.

16. aprīlī mūzikas ierakstu veikalā Upe ( Vaļņu iela 26) jaunās plates, bet mūzikas ierakstu veikalā Randoms (Kaļķu iela 4) mūzikas visi mūzikas ieraksti būs nopērkami ar 20 % atlaidi.

Plkst.16 mūzikas ierakstu veikalā Randoms uzstāsies "Carnival Youth"!

Mūzikas ierakstu dienu ar vērienu atzīmēs mūzikas apgāds I Love You Records – CD būs pieejami cenā sākot no 3 EUR, vinila plates 12 EUR cenā. Īpašs prieks mūzikas ierakstu kolekcionāriem būs "Super Besse" singla “Nasilie” vinils ar B pusi tikai 10 numurētos eksemplāros. Vakara noslēgumā bārā I Love You (Aldaru iela 9) izskanēs grupas “Kasetes” koncerts.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!