FRAMEST izdod singlu “My Town” un izziņo Ziemassvētku koncertu

Raksta attēls - FRAMEST izdod singlu “My Town” un izziņo Ziemassvētku koncertu Publicitātes foto

19.10.2016 / Parmuziku.lv

Latviešu vokālā grupa FRAMEST, atzīmējot savu 10. pastāvēšanas gadu, izdod singlu “My Town” un aicina uz ikgadējo “Ziemassvētku koncertu” 10.decembrī, Rīgas kongresu namā.

Šis gads ir īpašs ar to, ka FRAMEST atzīmē savu 10. jubilejas pastāvēšanas gadu, tādēļ programma būs pārsteigumiem pilna. ‘’Ziemassvētku koncertā’’ dzirdēsim ne tikai pazīstamas un visiem iemīļotas Ziemassvētku džeza melodijas, bet arī tādu mūsdienu latviešu komponistu kā Raimonds Pauls, Kaspars Zemītis, Kārlis Lācis, Jānis Ķirsis un citu radītus jaundarbus, kuri sacerēti tieši grupai FRAMEST.

 “Vokālā grupa Framest - tā ir lieliska kombinācija, viņi ir līmenī” uzskata Maestro Raimonds Pauls, kurš ir mūzikas autors vienam no jaundarbiem, kuru klausītāji varēs dzirdēt koncertā līdzās citām, vēl nedzirdētām dziesmām. FRAMEST jaunākā kompozīcija “My Town” radusies, sadarbojoties grupas dalībniekam Jānim Ķirsim un teksta autorei, ārzemēs dzīvojošajai latviešu dziedātājai Koukie jeb Annijai Zahovskai.

Vokālās grupas FRAMEST sastāvā ir pieci profesionāli un daudzpusīgi dziedātāji – Beāte Zviedre (soprāns), Rūta Dūduma (alts), Mikus Abaroniņš (tenors), Jānis Ķirsis (baritons) un Roberts Memmēns (bass).

 Biļetes uz FRAMEST “Ziemassvētku koncertu”, 10.decembrī, plkst. 19.00 Rīgas Kongresu namā pieejamas Biļešu Paradīzes kasēs un www.bilesuparadize.lv .

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!