“Hurts” izsludina konkursu Baltijas grupām

Raksta attēls -  “Hurts” izsludina konkursu Baltijas grupām Publicitātes foto

02.02.2016 / Parmuziku.lv

Marta sākumā sava jaunākā albuma “Surrender” koncerttūres ietvaros Baltijā atkal viesosies Mančestras sintpopa duets “Hurts”. Vienmēr stilīgie, bet noslēpumainie puiši 1.martā uzstāsies Arēnā Rīga, 10.martā - Saku hallē Tallinā un 11.martā - Compensa koncertzālē Viļņā.

Izklaides portāls Bobe.me kopā ar koncertu organizoriem izsludina konkursu Igaunijas, Latvijas un Lietuvas grupu vidū par iespēju uzstāties pirms visiem trim “Hurts” koncertiem. Sākotnējo atlasi veiks Baltijas mūzikas industrijas profesionāļi un bobe.me, bet gala lēmumu pieņems “Hurts” menedžments.

Visām muzikālajām apvienībām, kuras ieinteresētas šādā unikālā iespējā, jānosūta prasīto informāciju par sevi un jāaizpilda pieteikuma anketa sociālajā tīklā Facebook.

Pieteikumu pēdējais pieņemšanas datums ir pirmdiena, 8.februāris!

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!