Fani tiešraidē vēro Iron Maiden lidmašīnas ierašanos

Raksta attēls - Fani tiešraidē vēro Iron Maiden lidmašīnas ierašanos Publicitātes foto

19.02.2016 / Parmuziku.lv

Viena no leģendārākajām smagā metāla grupām uzsākusi savu The Book of Souls pasaules koncerttūri, kuras ietvaros viesosies arī Baltijā - Lietuvā.

Jau ziņots, ka britu smagā metāla grupa Iron Maiden pasaules turnejā The Book of Souls pārvietosies lidojot. Ar lidmašīnu Boeing 747 vārdā Ed Force One grupa plāno nolidot vairāk nekā 88 500 kilometrus. Pilota uzdevumus pildīs grupas solists Brūss Dikinsons.

17. februārī Ed Force One  nosēdās ieradās Kārdifas lidostā Velsā un 19. februārī uzsāka savu lidojumu uz ASV, lai 24. februārī nospēlētu The Book of Souls pirmo koncertu, un faniem visā pasaulē bija iespēja vietnē Periscope tiešsaistē vērot lidmašīnas nolaišanos un pacelšanos.

Grupa nosēdīsies arī Lietuvā, kur 23. jūnijā sniegs koncertu Kauņas Žalgiris arēnā. The Book of Souls turneja , starp citu, ir pirmā reize, kad Iron Maiden lidmašīnu izmanto arī Eiropas turnejā. Tikai 17. jūnijā uz Gēteborgas Ullvei stadionu grupa dosies, izmantojot sauszemes ceļus, jo šādi loģiska būs izdevīgāka.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!