Aktieris Kaspars Dumburs ar grupu izdod debijas albumu

Raksta attēls - Aktieris Kaspars Dumburs ar grupu izdod debijas albumu Publicitātes foto

14.03.2017 / Parmuziku.lv

Martā digitāli klajā laists radošās apvienības "Kapelmeistars Group” pirmais albums ''Raimons Pauls nav latvietis''. Albums sastāv no 12 oriģinālkompozīcijām, kuras ierakstītas ierakstu studijā un izdevniecībā "Dirty Deal Audio HQ”, laika posmā no 2015. gada līdz 2017. gada martam. Ieraksti klausītājiem pieejami Youtube un Spotify platformās.

Mūzikas un vārdu autori ir paši grupas dalībnieki. Albumā apkopotie ieraksti pauž nostāju pret procesiem sabiedrībā, pastāvošiem stereotipiem un ierūsējušu vai uzspiestu domāšanu, vērtību sistēmu. "Kapelmeistars Group" mūzika ir brīva no aizspriedumiem, līdz ar to nes sava veida grupas dalībnieku vēstījumu: katrs var būt tas, kas vēlas būt.

Grupas pamatsastāvā apvienojušās trīs brīvi domājošas un radošas personības: Krūmvēvers (īstajā vārdā Edgars Polis), Kasio Peiss jeb plašāk zināms kā Nacionālā teātra aktieris Kaspars Dumburs un Dj Sisna (īstajā vārdā Ansis Kolmanis), kas sevi jau pierādījis Latvijas mūzikas industrijā.

Albuma koncepts ir balstīts uz leģendu, kuras pamatā ir divu grupas dalībnieku apmēram vienā laikā redzēti sapņi. "Leģendā kāds R. Pauls Rīgā, mākslinieku savienības ēkā Brasā, slepus ierodas nodedzināt telpu, kurā atrodas serveri ar latviešu tautas mūzikas un mākslas arhīvu, tajā skaitā arī lielu daļu viņa paša radītā. Iemesls - viņš patiesībā nemaz nav latvietis, maestro vēnās ritot kazahu asins. KMG moto savā veidā apgāž šī albuma nosaukumu, jo arī Raimons Pauls, ja vēlas, var būt latvietis,” par albumu idejisko pamatu izsakās Kaspars Dumburs.

Albuma prezentācijas koncerts notiks 31. martā 19:00 Jūrmalā, Kauguru Kultūras namā. Ieejas biļešu cena ir 4 eiro un tās ir iespējams iegādāties pasākuma norises vietā.

Par grupu: „Kapelmeistars Group” dibināts 2004. gadā, Kauguros, un grupas kodolsastāvā ir trīs talantīgi jauni vīrieši, vokālisti un dziesmu autori Kasio Peiss un Krūmvēvers, kā arī mūzikas autors un skaņu režisors DJ Sisna. „Kapelmeistars GROUP” pirmajā studijas albumā "Raimons Pauls nav latvietis" piedalās arī aktrise Madara Botmane un aktieris Juris Jope.

Lai noklausītos albumu:
Spotify: Spotify
Deezer: Deezer
Bandcamp: Bandcamp
Youtube: YouTube

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!