Alfas Gada dziesmas līderpozīcijās izvirzījušies Prāta Vētra un Musiqq

Raksta attēls - Alfas Gada dziesmas līderpozīcijās izvirzījušies Prāta Vētra un Musiqq Publicitātes foto

23.02.2016 / Parmuziku.lv

Jau astoto gadu Mūzikas ierakstu gada balva “Zelta mikrofons” kategorijā Alfas Gada dziesma uzvarētāju nosaka tautas balsojums. Pēc trīs nedēļām, kopš atklāts tautas balsojums, līderos izvirzījušās Prāta Vētra un Musiqq.

Alfa Gada dziesma ir sirsnīgākā un personiskākā nominācija Mūzikas ierakstu gada balvā, kas ir nozīmīga gan mūziķiem, gan tās vērtētājiem. Balsojums norisināsies vēl divas nedēļas, tāpēc, neskatoties uz jau redzamajiem līderiem, domāju, ka cīņa nupat tikai ir sākusies, jo visi šī gada nominanti ir gana spēcīgi un tautas iemīļoti. Arī šogad dziesma, ko pircēji atzīs par labāko, Zelta Mikrofons ceremonijā iegūs titulu Alfas Gada dziesma, un tās izpildītājam pasniegsim dāvanu karti 1500 eiro vērtībā,” par tautas balsojumu stāsta t/p Alfa vadītāja Liene Apine.

Lai nobalsotu par Alfas Gada dziesmu, ir jāiepērkas tirdzniecības parkā Alfa, kur katrs pircējs, neskatoties uz pirkuma summu, saņem žetonu, ko var atdot par sev vēlamo dziesmu balsošanas stendos pie Informācijas centra vai Rimi kasēm.

Balsojumam šogad nominēti:

  1. Vēstules spoguļrakstā – Aija Andrejeva un Kārlis Būmeisters
  2. Tikai divi mēs – Lauris Reiniks
  3. Turies – Astro'n'out
  4. Silta sirds – Musiqq
  5. Ziemu apēst – Prāta vētra
  6. Dieviņš – Dons
  7. Tu vilki nakti – Dzelzs Vilks
  8. Love injected – Aminata
  9. Kopā – Otra Puse, Antra Stafecka
  10. Viss var mainīties – The Sound Poets

Alfa Gada dziesmas balsošanas rezultāti tiks paziņoti Mūzikas ierakstu gada balvas Zelta Mikrofons 2015 noslēguma ceremonijā 15. martā Latvijas Nacionālajā operā, kas šogad notiks jau 20. reizi.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!