Alternatīvā roka grupai "Melns uz Balta" jauna dziesma "Vantūzis"

Raksta attēls - Alternatīvā roka grupai "Melns uz Balta" jauna dziesma "Vantūzis"

14.10.2016 / Parmuziku.lv

"Dziesma Vantūzis ir rakstīta par neīstiem draugiem, precīzāk, par "heiteriem". Kuriem tu nekad nepatīc, nepatiksi, bet viņi nemitīgi par tevi domās." Tā par dziesmu saka paši tās dalībnieki.

"Melns uz Balta" dibināta pirms 2 gadiem un nāk no Madonas. Grupas sastāvā ir: Armands Runcis (bungas), Maikls Drobins (balss,bass), Alvis Kozuls (balss, ģitāra), Kristers Rudzītis (balss, ģitāra)
Dziesma "Vantūzis" ierakstīta "Custom Studio" Daugavpilī. Miksēja Nick Daves (Francija) Ierakstu producēja Arnis Slobožaņins. Videoversijas autors - Ivars Utināns (IVO productions)

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!