Ar skandalozu miksteipu sevi piesaka jaunizveidota reperu apvienība “IRRADIKAL TRIAD”

Raksta attēls - Ar skandalozu miksteipu sevi piesaka jaunizveidota reperu apvienība “IRRADIKAL TRIAD” Publicitātes foto

15.12.2016 / Parmuziku.lv

Pavisam svaigi izveidotais repa projekts “IRRADIKAL TRIAD” šodien laidis klajā savu pirmo miksteipu ar nosaukumu “FAKE TAXI”. Skaņdarbu kolekcijā atrodamas 8 dziesmas, kas sola pārsteigt jebkuru klausītāju.

Albumā atrodamais materiāls izpildīts Latvijai netipiskos stilos, kas vārētu likties svešs ierindas klausītājam. Tas ir mazs solis jaunam reperim un liels solis latviešu repam.

Dažās dziesmās dzirdama visai rupja leksika, tomēr apvienības dalībnieki uzsver, ka tā bijusi svarīga sastāvdaļa, lai nodotu daudznozīmīgo miksteipa vēstījumu.

Viens no projekta līderiem, Pāvels Mironovs, kas apvienībā startē ar segvārdu 6 ĻAMI jeb SIXMILLION, par svaigi izdoto miksteipu izsakās šādi: “Noteikti būs cilvēki, kuriem šis miksteips nepatiks, tomēr būs arī tādi, kam šis skanēs ikdienas pleilistē. Viena lieta ir skaidra – nekas tāds Latvijā vēl nav bijis.”

SIXMILION iepriekš zināms kā apvienības “DĒLU PAKA” dalībnieks. Par to, ka viņš iesaistījies jaunā projektā, liecināja fragmenti no pirmā IRRADIKAL TRIAD publicētā video “Latviešu Tokyo”, kurā sevi pieteica apvienības dalībnieks JEESUS.

““Latviešu Tokyo” bija signāls tam, ka drīz būs kas jauns. Mums nav svarīgi, vai šis albums būs pats klausītākais Latvijā, bet svarīgi ir tas, ka mēs pateicām to, ko gribējām pateikt. Tagad atbilde ir klausītāja ziņā. Mēs neapstāsimies - tas ir skaidrs! Mūsu mērķis ir pārādīt jaunajiem izpildītājiem, ka nav jābaidās eksperimentēt, veidojot savus debijas skaņdarbus. Šajā žanrā var izpausties visi, arī tie, kam nav bijusi iepriekšēja pieredze,” atklāj Pāvels jeb SIXMILION.


IRRADIKAL TRIAD dalībnieki: JEESUS (Dāvids Bicjutko), Püce (Artūrs Hlibovs), SIXMILLION (Pāvels Mironovs),  Zukurs (Mārtiņš Zukurs), roachlxrd ( Rihards Lidemanis). Miksteipa izveidē piedalījies arī viens no Latvijas zināmākajiem ambient mūzikas pārstāvjiem Aon (Jevgēnijs Načiss).

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!