Arī šogad festivālu "Laba Daba" varēs piedzīvot tiešraidē

Raksta attēls - Arī šogad festivālu "Laba Daba" varēs piedzīvot tiešraidē Publicitātes foto

02.08.2017 / Parmuziku.lv

Piecu gadu laikā no atsevišķām intervijām un Radio NABA raidījumu festivāla apskatiem tiešraides programma ir kļuvusi par audiālu festivālu ētera viļņos.

Šogad jau piekto gadu Latvijas Radio 6 – Radio NABA ēterā būs dzirdama īpaša radio tiešraide no Starptautiskā mūzikas festivāla “Laba Daba”, kas radio viļņos teju 35 stundas raidīs festivāla notikumus, koncertus, sarunas un labdabīgās festivāla sajūtas.

Radio NABA no festivāla teritorijas raidīs no piektdienas pēcpusdienas plkst. 14.00 līdz svētdienai, pieslēdzoties Lāča, Eža un Suņa skatuvēm, veidojot uz vietas brīvdabas studijā mazkoncertus un skaņu eksperimentālās darbnīcas, iesaistot festivāla viesus un dalībniekus interaktīvās spēlēs un konkursos ar audiālām balvām. Festivāla brīvdabas radio studijā norisināsies arī sarunas ar festivāla mūziķiem, māksliniekiem, aktivitāšu veidotājiem un festivāla organizatoriem. Savukārt, blakus studijai darbosies ierakstu iegādes punkts, kur varēs gan iegādāties mūzikas grupu albumus un autogrāfu sesijās sastapt pašus mūziķus.

Festivāla radio tiešraidi nodrošinās Radio NABA ētera instruktori un raidījumu vadītāji: Atis Žagars, Uldis Rudaks, Klāvs Lauls, Artis Ozoliņš, Eduards Ozoliņš, Aija Fedorova un Anete Enikova, ar tematiskām aktivitātēm ētera programmā piedalīsies raidījumi “Nabarīts”, laikmetīgās skatuves mākslas izziņas raidījums “Melnā kaste”, literatūrai veltītais raidījums “Bron-Hīts” u.c.

Sestdienas rītā ar īpašiem mazkonceriem radio studijā viesosies dažādi mākslinieki. Pirmais plkst. 11.00 būs Guntis Veilands kopā ar mūziķi Leldi Ritenieci un aktieri Tomu Liepājnieku, kuri izrādīs muzikāli garnētu izrādi “Sidraba ābele”.  Plkst. 12.00 japāņu mākslinieks Kenta Hayashi uzstāsies ar speciāli radio formātam sagatavotu priekšnesumu. Savukārt no plkst. 13.00 – 14.00 Roberts Gobziņš un mixmāsters Raitis piedāvās skaņu laboratoriju un labu darbu ar cilvēkiem.

Tiešraides programmas aktualitātēm varēs sekot līdzi sociālajos medijos ar norādi #labadabalive, bet klausītāji, kas vēlēsies paziņot par īpaši spilgtiem un tiešraides vērtiem notikumiem, aicināti to darīt, pievienojot saviem ierakstiem #labadabalive un studijas tālruni (tiešraides laikā darbosies sms un Whatsapp režīmā) - 20020212.

“Dzīvajā ēterā” Radio NABA raidīs 14.00 – 4.00, sestdien 9.00 – 4.00, savukārt pārējā laikā atskaņos koncertieraktus no festivāla programmas. Festivāla tiešraidi varēs dzirdēt pasākuma norises vietā, internetā - naba.lv un Latvijas radio 6  - FM 95.8 Rīgā, kā arī festivāla teritorijā un telšu pilsētiņā.

Latvijas Universitātes Radio NABA ir brīvā formāta programma, kas pirmo reizi FM viļņos izskanēja 2002. gada 1. decembrī.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!