Beidzot! Arstarulsmirus jauna "Forša dziesma", piedaloties Edavārdi (VIDEO)

Raksta attēls - Beidzot! Arstarulsmirus jauna "Forša dziesma", piedaloties Edavārdi (VIDEO) Ekrānšāviņš

20.09.2016 / Parmuziku.lv

"Forša dziesma" ir humora pilna dziesma, kas stāsta par būšanu mirklī un savā ziņā ir atbilde tiem, kas joprojām cer uz Gustavo atgriešanos. Videoklipā Arstarulsmirus, tēvišķīgi smaidot, noraugās uz jauno reperi Edavārdiem, kurš ļoti atgādina viņu pašu ap 2006. gadu. "Forša dziesma" ir daļa no Latvijas Dzelzceļa sociālās kampaņas, kas aicina dzelzceļa tuvumā būt īpaši uzmanīgam.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!