Dons laiž klajā jaunu dziesmu “Tūrists”

Raksta attēls - Dons laiž klajā jaunu dziesmu “Tūrists” Ekrānšāviņš no video

22.09.2020

Šodien, 22.septembrī, Dons izdot singlu “Tūrists” no rudens beigās gaidāmā studijas albuma.

“Rudens ir laiks, kad skumjas un prieks mijas kopā kā uzpītas franču bizes. Tā arī dzima “Tūrists” pagājušā gada rudenī, kad biju iegrimis vēla septembra sajūtās”, tā dziesmas veidošanu atceras Dons.

Dziesmas mūzikas un teksta autors – Dons, dziesmas producents –  Kim W (Kim Wennerstrom), mikss  – Tommi Vainikainen. Ieraksts veikts “AnsonLab” un “Kim's Crib” ierakstu studijās. Izdevējs – “Dons Music”.

Klajā laists arī dziesmas videoklips, ko veidojusi radošā komanda – režisors Elvijs Pārpucis (“Later Riga”), operators - Krists Luhaers, aktrise - Viktorija Martynova, producente - Ināra Šumeiko (“film naked”).

 

Šī dziesma, un arī citas, jau iemīļotas kompozīcijas būs dzirdamas Dona ilgi gaidītajā vasaras koncertā 2021. gada 1. jūlijā, Rīgā, stadionā “Daugava”. Biļetes uz koncertu ir iespējams iegādāties interneta veikalā eKase.lv, t/c Spice informācijas centrā un Latgales vēstniecībā Gors.

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!