Džeza mūziķi aicina uz dzejas un mūzikas koncertu

Raksta attēls - Džeza mūziķi aicina uz dzejas un mūzikas koncertu Publicitātes foto

22.11.2016 / Parmuziku.lv

Trešdien, 30. novembrī plkst. 20.00 muzikāli izklaidējošajā klubā 9.vilnis notiks projekta "Klausies.Слушай.Listen" koncerts, kur dzeja latviešu, krievu un angļu valodā savīsies kopā ar improvizēto džezu pašmāju mūziķu izpildījumā.

Spoken word ir mākslinieciska lasīšana vai deklamēšana, poēzija ar mūziku, jauns žanrs, ko bieži saista ar postmodernisma kultūru, monologu un džezu. "Klausies. Слушай. Listen" radies Rīgā 2015. gadā, un tā nosaukums ir vienkāršs aicinājums ieklausīties: poēzijā, mūzikā, maģijā, kas rodas improvizacionālo daudzdimensiju uzstāšanos laikā.

Projekta sastāvā ir Aleksandra Line (dzeja), Toms Rudzinskis (pūšaminstrumenti, efekti), Andris Buiķis (bungas), un šoreiz sastāvam pievienosies arī džeza taustiņinstrumentālists Toms Mikāls, kurš ir nesen atgriezies uz Latviju no Nīderlandes.

“Pa vienam lielam koncertam ziemā, pavasarī, vasarā un tad rudenī: saskatījām šajā tendenci, tāpēc liela daļa no koncerta skaņdarbu šoreiz būs veltīta gadalaikiem, to maiņai un mijiedarbībai ar cilvēkiem”, saka Aleksandra.

“Šis projekts ir man kā vitamīni — bez tiem var izdzīvot, bet tie reizēm ir vitāli nepieciešami”, saka Andris Buiķis.

Ieeja pasākumā no 21 gadu vecuma, ieeja brīva. Pasākuma adrese: Kungu iela 8.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!