Dzintars Čīča atgriežas uz Latvijas mūzikas skatuves

Raksta attēls - Dzintars Čīča atgriežas uz Latvijas mūzikas skatuves Publicitātes foto

11.02.2016 / Parmuziku.lv

Šonedēļ klausītāju vērtējumam savu jauno singlu “Likteņlīnijas” nodod dziedātājs Dzintars Čīča. Šī arī ir tituldziesma jaunajai soloprogrammai, kuras tūre pa Latvijas pilsētām sāksies martā.

“Patiešām visu, kas notiek un arī nenotiek mūsu dzīvēs, nosaka likteņlīnijas,” domā Čīča. “Arī tas, ka pēc pusotra Anglijā pavadītā gada atgriezos dzimtenē Latvijā, ir likteņa pirksts. Un esmu par to laimīgs, jo man atkal ir ko teikt saviem klausītājiem.”

Dziesmas “Likteņlīnijas” melodijas un teksta autors ir Kaspars Antess, aranžējumu veidojis Andris Šīrants, kura vadībā arī ritējis darbs ierakstu studijā. Ierakstā piedalījies arī pianists, Dzintara Čīčas koncertmeistars Anatolijs Livča.

Jaunais singls kā tituldziesma izskanēs visos Dzintara Čīčas solokoncertos “Dvesele vaļā”, kas tūres ietvaros no 13. marta notiks Rīgā, Ventspilī, Jēkabpilī, Liepājā, Alūksnē, Bauskā, Jūrmalā, Jelgavā un Talsos.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!