Noskaties! Edavārdi videoklips “Pa Īsto” ar laikmetīgās dejotājas piedalīšanos

Raksta attēls - Noskaties! Edavārdi videoklips  “Pa Īsto” ar laikmetīgās dejotājas piedalīšanos Publicitātes foto

05.07.2016 / Parmuziku.lv

Darbība norisinās pamestā, pusgruvušā namā.

Jaunais un daudzsološais hiphopa izpildītājs Edavārdi piedāvā jaunu dziesmu un video “Pa Īsto”. Dziesma ir pieejama Spotify, Deezer, itunes un citos mūzikas straumēšanas servisos. Klips tapis sadarbībā ar talantīgo fotogrāfu un režisoru Artūru Krūmiņu. Par mūziku parūpējās viens no aktuālākajiem Latvijas bītmeikeriem NiklāvZ, savukārt skaņas ierakstu un apstrādi veica ansis studijā "Dirty Deal Audio". Ar laikmetīgo deju klipā piedalījas Madara Martinkena. Par grimu parūpējās Anita Virbule.

“Šī dziesma ir par iekšējās un ārējās pasaules nesakritībām un asinhronitāti,” – komentē Edavārdi. “Protams, piekrītu, paldies par iespēju vienu,” – piebilst video autors Artūrs.

Pašlaik Edavārdi strādā pie jauna materiāla, kas klausītāju ausis varētu sasniegt šogad. Jūnijā Edavārdi izcīnija uzvaru Ghetto Games organizētajā brīvrunu cīņā “Štuka par bazaru”, savukārt jūlijā un augustā Edavārdi uzstāsies vairākās Latvijas pilsētās un festivālos. Vairāk informācijas par repera aktivitātēm var atrast mājaslapā: http://edavardi.lv

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!