Elzas Rozentāles koncertprogramma “Putna lidojums” beidzot Rīgā!

Raksta attēls - Elzas Rozentāles koncertprogramma “Putna lidojums” beidzot Rīgā! Publicitātes foto

07.09.2016 / Parmuziku.lv

Dziedātāja Elza Rozentāle aicina uz solokoncertu “Putna Lidojums”, kas 13. novembrī notiks Rīgā - K.K. Fon Stricka villā. Koncerta programmu veidos orģinālkompozīcijas, nedzirdēti latviešu tautas dziesmu aranžējumi, kā arī stilistiski daudzveidīgas populārās mūzikas dziesmas.

Etnodžeza koncertprogramma “Putna Lidojums”, saņemot klausītāju atzinību, šī gada maijā izskanēja Liepājā koncertzālē “Lielais Dzintars” un Mālpils muižā, bet augustā - Ventspilī, pasākuma  "Iznāc vakara gaismā!" ietvaros, visbeidzot būs dzirdama arī Rīgā!

Džeza dziedātāja Elza Rozentāle kopā ar perkusionistu Kasparu Kurdeko, kontrabasistu Tomu Poišu un ģitāristu Kasparu Vizuli radījuši košu koncertprogrammu divās daļās.

Koncerta pirmo daļu veidos latviešu tautas dziesmu nedzirdēti aranžējumi, atspoguļojot Rozentāles ciešo saikni ar latviešu tautas folkloru, kurā ir meklējams dziedātājas radošās darbības aizsākums. Mūziķi prezentēs arī oriģinālkompozīcijas no dziedātājas debijas - etnodžeza albuma "Lakstīgala". Koncerta otrā daļā otrajā daļā, meklējot Laimīgo zemi, lidojums turpināsies pa visu pasauli, izpildot  pazīstamas roka, džeza un populārās mūzikas melodijas.

“Putna Lidojums” ataino dziedātājas dažādo dabu, kā arī ikkatram no mums pazīstamo emociju dualitāti, tiecoties un ilgojoties pēc mīlestības. Šīs cilvēciskās emocijas vizualizēt palīdzēs Annas Meldrājas speciāli koncertam veidotas video projekcijas, radot noskaņu un pārdomu atmosfēru.

Elzas Rozentāles etnodžeza koncertprogramma “Putna lidojums” notiks  Rīgā, K.K. Fon Stricka villā (A. Briāna ielā 9) svētdienā, 13. novembrī, plkst.19. Biļetes nopērkamas  “Biļešu Paradīzes” kasēs un internetā.

Elza Rozentāle ir viena no Latvijas spilgtākajām jaunajām dziedātājām. Māksliniece ar unikālu un Latvijas muzikālajai videi neraksturīgi spēcīgu vokālu, kurā samtainais tembrs mijas ar etnomūzikai raksturīgo dziedājuma pamatīgumu un jaudu. Dziedātāja pārliecinoši iedzīvina dažādus tēlus un lomas. Plašākas publikas atpazīstamību dziedātāja iemantoja, piedaloties režisora Viktora Runtuļa veidotajās “Cabaret” izrādēs, kā arī TV3 šovā “Izklausies redzēts” 2015. gada rudens sezonā. Paralēli etnodžeza grupai “Bur Mani” Elza vada arī electro svinga projektu “Electric Elza” un ir arī projekta “northern c” dalībniece.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!