Fakts publicē vasarīgu videoklipu "Sākums"

Raksta attēls - Fakts publicē vasarīgu videoklipu "Sākums" Ekrānšāviņš

14.11.2016 / Parmuziku.lv

Hiphopa izpildītājs un mūzikas producents Fakts, īstajā vārdā Jānis Šmēdiņš, nodod klausītājiem videoklipu “Sākums”. Tas ir otrais singls no Fakta gaidāmā debijas albuma “Vainīgs Tu”.

“Dziesma ir nostaļģiska, tā ir par bērnību, draudzību un laiku, kad mūsu dzīves nebija tik ļoti saistītas ar internetu un mūsdienu tehnoloģijām. Tā ir par dienām, kad dzīve likās vienkāršāka – svaigs gaiss, draugi un draudzenes, saule, zāle, bumba un bezrūpība,” stāsta Fakts.

Videoklipa “Sākums” autors ir pats Jānis Šmēdiņš, bet tā tehniskajā producēšanā piedalījies Ivo Buģis. Sākot ar 14. novembri dziesma pieejama lielākajos mūzikas straumēšnas servisos – Spotify, Deezer, Apple Music, iTunes u.c.

Jānis Šmēdiņš jeb Fakts ir hiphopa izpildītājs un mūzikas producents no Jelgavas, kas līdz šim sadarbojies, producējis un miksējis dziesmas tādiem mūziķiem un mūziķu projektiem kā Gacho, MESA, Agnese Rakovska, Triana Park, Reiks, Pēteris Upelnieks, Dvīnes u.c.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!