Festivāls “KARTUPEĻPALMA 57” – DZĪVE TURPINĀS

Raksta attēls - Festivāls “KARTUPEĻPALMA 57” – DZĪVE TURPINĀS

21.09.2020

Festivāls notiks 25. septembrī Salaspilī, Rīgavas Mūzikas un mākslas dārzā, no plkst. 18.00-23.00

Dzeltenie Pastnieki, Pienvedēja Piedzīvojumi, Nikto un Les Attitudes Spectrales 25.septembrī uzstāsies šīgada Salaspils festivālā Kartupeļpalma 57, ko rīko Salaspils Kultūra sadarbībā ar Uldi Rudaku. Sakarā ar Covid 19 Kartupeļpalma savā trešajā gadā no vasaras vidus pārcēlusies uz rudeni un šoreiz notiks ar sēdvietām, lai apmeklētāji varētu ievērot distanci, tāpēc arī vietu skaits ierobežots.

Katram apmeklētājam pie ieejas tiks izsniegta sejas maska ar festivāla logo, kas atgādinās par festivālu un šo gadu, kas daudziem licis mainīt savus plānus. Vēl nepilnu mēnesi pirms festivāla, lai ievērotu drošības pasākumus, sakarā ar saslimstības pieaugumu Igaunijā un Lietuvā iepriekš plānoto šo valstu viesmākslinieku eleoNoras un shishi uzstāšanās atceltas, aizstājot tās ar Latvijas grupām. Biļetes iepriekšpārdošanā pieejamas www.aula.lv

Festivāla Kartupeļpalma 57 – Dzīve Turpinās programma
18.00 Ieeja
18.30 Dzeltenie Pastnieki
20.00 Les Attitudes Spectrales
21.00 Pienvedēja Piedzīvojumi
22.15 Nikto
 
 

Kartupeļpalma aizsākās 2018.gadā Salaspilī kā ikgadējs vienas dienas mūzikas festivāls, kura programmu, prioritāti dodot piedāvājuma kvalitātei un oriģinālitātei, nevis popularitātes kritērijiem, veido mūzikas žurnālists un vēsturnieks, latviešu rokmūzikai veltītās autobiogrāfiskās grāmatas Rokupācija autors, visu laiku labākajiem latviešu mūzikas albumiem veltītā Radio NABA raidījuma Zibens Pa Dibenu vadītājs Uldis Rudaks, kurš regulāri arī publiski atskaņo mūziku no savas vinila plašu kolekcijas kā dīdžejs dažādās Latvijas vietās un arī ārzemēs. Pirmais festivāls Kartupeļpalma notika 2018.gada 14.jūlijā kā puķu draugu saieta noslēguma nakts koncerts Botāniskajā dārzā, tāpēc tas tika nosaukts tā auga vārdā, kura zieds atveras naktīs, kad citi ziedi aizveras. Festivālam tika dota devīze “atveras, kad citi aizveras”, jo arī mūziķus, kas spēlē festivālā, lielākoties var sadzirdēt tikai tad, kad pieklust visskaļāk reklamētie mākslinieki. Abos iepriekšējos festivālos uz divām skatuvēm uzstājās latviešu grupas Alis P, Voiceks Voiska, Zāle, Ezeri, Sigma, JUUK, Inokentijs Mārpls, Zig Zag, Martas Asinis, Sonntags Legion, Spāre, Rīgas Modes, Židrūns, Krāsa, Baložu Pilni Pagalmi, Rūsa, Bērnības Milicija, Apēdājs, Waterflower, Viņa, Ozols un Tehnikums, Fuck Art, Evija Vēbere u.c.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!