Festivāls Laba Daba izziņo daļu pašmāju mūzikas programmas

Raksta attēls - Festivāls Laba Daba izziņo daļu pašmāju mūzikas programmas Foto: Renars Parnevskis

02.03.2016 / Parmuziku.lv

Starptautiskais mūzikas festivāls Laba daba 2016.gadā notiks augusta pirmajā nedēļas nogalē (no 5. augusta līdz 7. augustam). Vieta – brīnišķīga un nemainīga - Līgatnes pagasta Ratnieki. Festivāla organizatori izziņo pirmos pašmāju un kaimiņvalstu māksliniekus. No marta vidus būs pieejamas arī festivāla grupu biļetes. Šī gada biļešu cenas paliks iepriekšējā gada līmenī.

un kaimiņvalstu mūzikas apvienības: Zāle, Tehnikums, Zig Zag, Oranžās brīvdienas, Nē, DJ Krankenwagen, Rīta stienis, Pupociklu vasara, Rūsa, Jauno Jāņu Orķestris, kā arī lietuviešus Spichki, kuri šogad apvienojušies pēc vairāk kā piecu gadu pauzes, un igauņu mūziķus St. Cheatersburg un Kali Briis Band. Pirmie divi pārsteigumi noteikti ir apvienības Čipsis un Dullais koncerts kopā ar Alisi Josti, kā arī leģendārās grupas Dzidriņas megasistēma apvienošanās par godu festivālam.

Drīzumā Laba Daba izziņos arī dažus no šīgada festivāla īpašajiem ārvalstu viesiem. Tāpat šobrīd tiek gatavots muzikāls pārsteigums no līdz šim festivālā nedzirdēta latviešu mākslinieka. Savukārt no 15.marta būs pieejamas arī pirmās grupu biļetes.

Nemainīgi tiks piedāvās dažādas regeja, etno-folka, roka, elektro un citas mūzikas variācijas gan no Latvijas, gan ārvalstīm, būs arī bagāta papildprogramma ar radošām, aizraujošām un izzinošām aktivitātēm visām paaudzēm. Šogad gaidāmas arī izmaiņas skatuvju izvietojumos. Mainīts tiks arī lielās Lāča skatuves novietojums, lai sestdienas sporta sacensības, kuru laukumi līdz šim bijuši pie lielās skatuves, varētu noritēt veiksmīgāk.

LABA DABA ir starptautisks mūzikas festivāls, kas norisināsies Latvijas Universitātes atpūtas kompleksā Ratnieki Līgatnes pagastā augusta pirmajā nedēļā, no 5. līdz 7. augustam. Uz sešām skatuvēm būs skatāmas vairāk kā septiņdesmit dažādu mūzikas novirzienu grupas un DJ apvienības. Paralēli muzikālajam piedāvājumam, festivālā darbosies dažādas radošās un izzinošās darbnīcas visām paaudzēm. Šis festivālam būs jau astotais norises gads.

Biļetes ir pieejamas Biļešu servisa kasēs un internetā www.bilesuserviss.lv. Šobrīd tirdzniecībā ir biļetes, kuru cena ir 35 Euro. Tiek saglabāts arī vecuma slieksnis, līdz kuram ieeja festivālā, vecāku pavadībā ir bezmaksas. Biļetes nav nepieciešams pirkt bērniem līdz 13 gadiem (ieskaitot).

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!