"DAGAMBA" un Aminata kopā ierakstījuši dziesmu

Raksta attēls - "DAGAMBA" un Aminata kopā ierakstījuši dziesmu Fotokolāža

11.11.2016 / Parmuziku.lv

Klasiskās mūzikas huligāni – grupa DAGAMBA – nāk klajā ar jaunu singlu “Escape”, kas ir kompozīcija no pavisam drīz gaidāmā albuma “Seasons”.

Lai arī grupa biežāk tiek atpazīta pateicoties tās interpretācijām par klasiskās mūzikas tēmām, jaunais singls ir oriģinālskaņdarbs. “Escape” mūzikas autors ir Valters Pūce, vārdus rakstījusi Aminata, producējis – Reinis Sējāns, bet skaņu režisors bijis Gatis Zaķis.

Man Aminata vienmēr šķitusi izcila mūziķe ar apbrīnojamām balss spējām, taču vienmēr licies, ka nākam no dažādām muzikālām pasaulēm. Šajā skaņdarbā tās satikās! Tādēļ tajā dzirdama gan maiga lirika, gan popsīgs grūvs, gan smagais roks,

saka grupas dalībnieks Valters Pūce.

Ar kopdarba rezultātu ir apmierināta arī Aminata:  “Esmu ļoti priecīga par sadarbību ar grupu DAGAMBA, jo mani vienmēr ir saistījusi šīs grupas ekspresivitāte un temperaments. Manuprāt, dziesma ir izdevusies emocijām bagāta, mēs katrs ielikām tajā daļu no sevis.”

 Albums “Seasons” ar tajā iekļauto singlu “Escape” nāks klajā rīt - 12. novembrī. Tā prezentācijas koncerts norisināsies koncertzālē “Palladium”.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!