Grupa "Klaidonis" gatavo jaunu albumu un publicē dziesmu “Aizvijas ceļš”

Raksta attēls - Grupa "Klaidonis" gatavo jaunu albumu un publicē dziesmu “Aizvijas ceļš” Ekrānšāviņš

15.04.2016 / Parmuziku.lv

Jaunākā dziesma “Aizvijas ceļš” ir grupas līdera stāsts par mīlestību, vasaru un jūru. Vienkārš un sirsnīgs stāsts, kādu piedzīvojuši daudzi jauni un iemīlējušies cilvēki.

Grupas jaunais albums tiek gatavots sadarbībā ar kompāniju “Mikrofona ieraksti” un studijas producentu Gintu Stankeviču. Jauno albumu plānots izdot šī gada oktobrī.

Pašlaik grupa gatavo dziesmas “Aizvijas ceļš” video versiju, bet tikmēr piedāvājam dziesmas teksta video:

Dziesmas Mp3 pieejams portālā Doremi.lv, kā arī portālos iTunes, Spotify, Amazon un Apple Music.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!