Grupa "Relicseed" dosies turnejā "Serial Surgery Tour" ASV un Eiropā

Raksta attēls - Grupa "Relicseed" dosies  turnejā "Serial Surgery Tour" ASV un Eiropā Publicitātes foto

24.03.2016 / Parmuziku.lv

Latviešu grupa "Relicseed" dosies albuma “Slaughterhouse” atbalsta turnejā “Serial Surgery Tour” ASV un Eiropā. Turnejai ir plānotas sešas daļas - tā sāksies 20. aprīlī Indianas štatā ASV un noslēgsies novembra beigās Eiropā.

Turnejā piedalīsies arī amerikāņu grupas "Losing September" un "Blaming Hollywood", kā arī austrāliešu grupa "Darker Half" un citas. ASV turnejas laikā grupa uzstāsies 13 pilsētās, starp kurām ir arī Indianapolise, Hjūstona, Filadelfija un Kvīnsa, bet no 3. jūnija grupa uzstāsies Eiropā, sniedzot pavisam deviņus koncertus Serbijā, Bulgārijā, Rumānijā, Horvātijā un Ungārijā.

Šobrīd grupas līderis Edgars Rakovskis ir pamatīgi atjaunojis grupas sastāvu, kurā šobrīd muzicē arī bundzinieks Nātans Mersado (Nathan J.C. Mercado).

 “Mēs esam neizmērojami laimīgi, ka atkal varēsim darīt to, ko visvairāk mīlam, un darīsim to kopīgi ar līdzīgi domājošiem muzikantiem. Esmu patīkami satraukts, gaidot turnejas sākumu!” - atklāj Edgars.

Pagājušajā gadā grupas albums “Slaughterhouse” (Mikrofona ieraksti), ieguva ikgadējo “The Independent Music Awards” (IMA) balvu par šo albumu kategorijā labākais “Metal/Hardcore album”.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!