Grupa "Светочувствительные материалы" izdod jaunu singlu

Raksta attēls - Grupa "Светочувствительные	материалы"	izdod jaunu singlu Publicitātes foto

26.10.2017 / Parmuziku.lv

Trīs gadus pēc studijas albuma "Oткрываю" ("Atveru") prezentācijas grupa "Светочувствительные материалы" ("Gaismas jutīgie materiāli") izdod singlu ar nosaukumu „Небесная почта” (“Debesu pasts”).

„Небесная почта” turpina iezīmēt grupas hipnotiski plūstošo un sapņaino mūzikas skanējumu, kuru papildina grupas līdera eksistenciālie dziesmas vārdi.

Grupas dalībnieks Deniss atklāj:

Kāds draugs man bieži mēdza teica: “Всё не так просто.” No sākuma man vienkārši iepatikās, kā šie vārdi skan - tie bija kā dzīpars, kuru tinot un tinot, veidojās pārējais vārdu kamols. Bet vai jūs kādreiz esat saņēmuši ziņas no debesīm - vēstis it kā ne no kurienes? Vai pamanāt un lasāt zīmes savas dzīves ceļā? Dzīvē tiešām viss nav tik vienkārši, kā šķiet. Tāpēc šo singlu veltam viesiem mūsu Skolotājiem, kurus savā dzīvē jau esam sastapuši, kā arī tiem, kurus vēl tikai sastapsim.

Grupa «Светочувствительные материалы» izveidojās 2009. gada vasarā. Tās sastāvā: Deniss Bičkovskis (vokāls, ģitāra), Ivars Pommers (ģitāra), Ints Barkāns (bungas), Andris Rozenbergs (basģitāra), Jaroslavs Brutāns (taustiņinstrumenti) un Arvīds Audze (perkusijas). Ieraksts tapis sadarbībā ar Arturasu Gaidelisu (LT). 

Singls ir digitāli pieejams populārākajās straumēšanas platformās.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!