Grupa "The Factor" ar diviem singliem piesaka jaunu albumu un divas Eiropas tūres

Raksta attēls - Grupa "The Factor" ar diviem singliem piesaka jaunu albumu un divas Eiropas tūres Publicitātes foto

20.01.2016 / Parmuziku.lv

Jaudīgu pārsteigumu sagādājusi pašmāju smagā roka apvienība "The Factor", publiskojot nevis vienu singlu, kā tas parasti pieņemts, bet uzreiz divus.

Par pirmajiem singliem no gaidāmā albuma, ar plānto nosaukumu "Power play”, izraudzītas kompozīcijas ar nosaukumiem "mAnimal" un "Wrench vol.1: Slave”. Paši grupas dalībnieki šādu soli skaidro ar vēlmi sniegt enerģiju dubultā. Arī albuma nosaukums jau liecinot, ka notiks "Spēka spēle”, tāpēc ar gaidāmā albuma audiālajām aprisēm "The Factor" iepazīstina "pielietojot spēka paņēmienu”.

Abiem singliem ir tapuši arī videoklipi, kurus var apskatīt grupas "TheFactorBandTV” profilā, straumēšanas vietnē YouTube. Dziesmas pieejamas arī vietnēs Spotify, iTunes, Google Play. Grupas Bandcamp profilā iespējams noklausīties arī pirmo albumu “Ļauj Man Dzert” un grupas visneraksturīgāko dziesmu "Par Dēliem”, kas jaunajā albumā tiks iekļauta ar nosaukumu "Equilibrium”.

"The Factor" otrā albuma “Power play” izdošana šobrīd tiek plānota februāra beigās (precīzs datums tiks izziņots drīzumā) un tajā plānotas 10 jaunas kompozīcijas.

Paši grupas dalībnieki savu jauno materiālu apraksta kā ritmisku, jaudīgu, skaļu un jēgpilnu. Uz jautājumu "Par ko ir jaunais albums?" varētu atbildēt šādi:

Tas ir par mums visiem. Par cilvēkiem. Un dzīvnieciskajām tieksmēm mūsos. Lai kādas tās arī būtu – sekss un fetiši, reliģiskais fanātisms, narkotikas, vardarbība un kari. Dažiem šīs tieksmes smadzenēs iekļūst kategorijā „grēki”, bet citiem tie ir „dzīves prieciņi”. Kam taisnība?! Tāpat katrā cilvēkā ir savs dzīvnieks, bet, vai tas ir labs, vai ļauns – to  jāsaprot un sevī jāpieņem katram pašam. Katrs sadzīvo ar to dzīvnieku sevī, jo bieži vien tās ir diezgan asiņainas un brutālas cīņas. Reizēm šīs cīņas tiek zaudētas. Vēl grūtāk mēdz būt rast sevī spēku pēc sakāvēm piecelties kājās un būt par labāku cilvēku.”.

Vēl grupa atklāj savus plānus šogad doties divās Eiropas tūrēs. Pirmā no tām plānota marta sākumā, kopā ar čehu apvienību "Liveevil" . Nepilnu divu nedēļu garajā tūrē paredzēti 10 koncerti Čehijā, Slovākijā, Polijā, Lietuvā, Latvijā un Igaunijā. Otra tūre plānota tuvāk gada nogalei, viesojoties Vācijā, Šveicē, Beļģijā un Holandē. Pašmāju faniem "The Factor" sola atrādīt visu jauno materiālu šī gada pavasara un vasaras sezonā, spēlējot gan klubos, gan festivālos visā Baltijā.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!